Elden Ring'te ilerlemek için nerelere gidilmeli?

Enahaine

Decipat
Makaleler
1
En son morgott the Omen king Boss'u ile savaştım ve öldürdüm. Devletin olduğu mekanı açtım ama ondan sonra doğru düzgün ilerleyemedim. Yani oyunun videolarını izlemiştim fire giant ile savasip yendikten sonra birkaç boss daha kesip oyunu bitiriyoruz ama ben videolarda gördüğüm yerlerin çoğuna gidemedim. Mesela şu hortumlu yer adını unuttum, nasıl giderim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz yer Farum Azula. Fire Giant'ı yendikten sonra ateşin olduğu yerde ki grace noktasında Melina ile konuşun ve Erd Tree'yi yakmak istediğiniz söyleyin.

Farum azula deniyor oraya onu devi yendikten sonra Ertree'yi yakınca otomatik gidiyorsun. Ondan sonra da opsiyonel olarak Malenia'nın olduğu Haligree'ye de gidebiliyorsun. Ya da başka bir opsiyonel boss olan mohg'u da öldürebilirsin. Ama yanlış hatırlamıyorsam fire Giant'ı öldürdükten sonra direkt Morgott'u öldürdüğün yere gidip daha önce giremediğin Ertree'ye girip final bölüme başlayabilirsin.

Hortumlu yer dediğin sanırım crumbling farum azula, orayada zaten fire giantı kestikten sonra gidiyorsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı