Elden Ring neden indirime girmiyor?

juhizm1

Yoctopat
Daha fazla  
Elden Ring en son 2023'te son bahar indirimlerinde indirime girdi daha sonrasında ise ilkbahar indirimlerinde bile indirime girmedi. Ne zaman indirime girer sizce? 4 4.5 ay oldu indirime girsin artık.

DLC çıkacak hocam, zaten satış yapacak. Bence DLC çıktıktan sonraki ilk büyük indirimde anca.

(2024 sonbahar indirimi olabilir)

Şuan Bandai Namco Golden Week diye bir indirim günlerine girmiş. Ne Dark Souls serisi ne de Elden Ring de yaprak kımıldamıyor maalesef. Firma övmeyi acilen bırakmamız gerekiyor.

Şu an Bandai Namco Golden Week diye bir indirim günlerine girmiş. Ne Dark Souls serisi ne de Elden Ring de yaprak kımıldamıyor maalesef. Firma övmeyi acilen bırakmamız gerekiyor.

Bırakalım da sektörde bu kalitede oyun çıkaran kaç firma kaldı? Parasını isteseler de en azından son üründe tüketiciye saygıları var.

Bırakalım da sektörde bu kalitede oyun çıkaran kaç firma kaldı? Parasını isteseler de en azından son üründe tüketiciye saygıları var.
Bu şekilde oyun çıkarıp da parasını alamayan firma kaldı mı? Sonuçta onlar kazanıyor hocam. Bir indirimi çok görmemek lazım.

Ben tüketiciye fiyat konusunda saygılı olduklarını düşünmüyorum hocam, 8 yıllık dark souls 3'ü hala 60 dolara satıyorlar, üstelik toplulukta bu fiyat konusu açılınca biz oyunarımızın fiyatından memnunuz diyen adamlar, kalite konusunda tabi ki aynı kefeye konmaz ama açgözlü olduğu söylenen EA bile oyunlarına yüzde 90-95'e varan indirimler yapıyor.
Fakat bu firma ya hiç indirim yapmıyor ya da bir mucize olup yaparsa da hepsine yüzde 50 indirim yapıyor, 13 yıllık dark souls 1'in remastered sürümü bile indirimde ancak 20 dolar oluyor.
Firma cebini düşünüyor ve satıyor ki indirim yapmıyor ya da oranı düşük tutuyor diyebilirsiniz, haklılık payınız var fakat ben yine de bu fiyat ve indirim politikalarını oyunculara yapılan birer saygısızlık olarak görüyorum.
Yine de bir konuda haklarını vermem gerekiyor:
Sony ve Sega gibi yerel fiyatlandırmaya uymamazlık yapmadılar.
Elden ring'i hala 40 dolara satıyorlar ve yine birçok ülkeye göre daha uygun, Arjantin'de bile 48 dolara satarken bizde Amerika fiyatının 2/3 fiyatına satıyorlar takdir edilesi, dlc de aynı şekilde normalde 40 dolar iken bizde 26 dolar.

Geri
Yukarı