Elden Ring Rivers of blood nasıl alınır?

Keitra

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar rivers of blood almak istiyorum. Videolara baktığımda bazıları çok uzatmış bazıları kısa kese kese direkt rivers of bloodu aldığımız bossa gitmiş. Ekstra bir şey yapmaya gerek var mı? Hikayede ilerlemek gerekli mi yoksa mapten işaretleyip gidilebilir mi almak için?

Sağ elime moonveil katanası sol elime nagakibayı alsam güzel olur mu? Moonveil büyü statı da istiyormuş biraz. Üzüldüğüm konu nagakibayı +16 ya kadar çıkarmıştım yeni bir katana alırsam tekrar çıkarmam gerekecek. Onun dışında 3. boss radagon borsu godricki kestiğimiz yoldan dümdüz devam ettiğimizde mi karşıma çıkacak o rotada mı yani kaleden mi ilerleyeyim? Şu anki kullandığım ashes of war double slash di galiba robun vuruşunu benzeyen bir şeydi. Değiştirmem gerekiyor mu yedekte tuttuğum Bloody slash var genelde boss fightlarda daha çok iş yapıyor. Yani moonveil veya herhangi bir katanayı almam şart mı? Güzel katanalar bende istiyorum (nagakiba evet güçlü ama çok düz geliyor bana nedense)

Eğer benim için mümkünse şu seviyede, bir sol elime büyücü asası sağ elime nagakiba veya dediğiniz gibi moonveil alabilirim, bu arada alması uzun mu ve görev mi gerektiriyor? Eğer sol ele büyücü asası sağ ele nagakiba veya moonveil alırsam nasıl bir seviye statı izlemem gerekir? Veya moonveil ve nagakiba ikiliside için. Önerilerinizi bekliyorum. @diocletian @XsMuR4yX
hocam 3. boss olarak dediğim Radahn Calidin en al sağ bölgesindeki kaleye ulaşarak kesliliyor kaleye ilk gittiğinizde göremeyebilirsiniz çünkü eventininin başlaması için 1 kereliğine Altus plateau ya çıkman lazım ama Radahnı kesmeden önce ranni nin görevlerini unutma ranni oyunun ekstra bi sonunu açacak Godirckten sonraki bölge ise Rennela nın bölgesi(yanlış yazmış olabilirim). Moonveil bir büyücü silahı şuanki buildin neyse onu bozmamanı tercih ederim çünkü Rennela yı öldürdükten sonra statlarını 0 lama imkanı verciek baştan dize bileceksin Rob u alasaya kadar moonveil oynamak istersen eğer
vigoru makul kullan
str 20 30larda olsun
int e yüklen kalanlarınıda
sadece katana oynamak istersen moonveil+ nagakiba güzel ama int sende çok yüksek olucak moonveil kullanırken bi asa almanı tercih ederim metoridstaf gibi bi asa vardı onu alabilirsin
bide ilk rennelayı kes hem daha kolay ve kestitkten sonra statları yenileyebilirsin renneladan sonra ranni görevlerine başlayarak ranni görevlerinden sonra radahnnı kessen daha mantıklı olucak yani küçük bi sıralama değişikliği 3 rennela 4 radahn

Sağ elime moonveil katanası sol elime nagakibayı alsam güzel olur mu? Moonveil büyü statı da istiyormuş biraz. Üzüldüğüm konu nagakibayı +16 ya kadar çıkarmıştım yeni bir katana alırsam tekrar çıkarmam gerekecek. Onun dışında 3. boss radagon borsu godricki kestiğimiz yoldan dümdüz devam ettiğimizde mi karşıma çıkacak o rotada mı yani kaleden mi ilerleyeyim? Şu anki kullandığım ashes of war double slash di galiba robun vuruşunu benzeyen bir şeydi. Değiştirmem gerekiyor mu yedekte tuttuğum Bloody slash var genelde boss fightlarda daha çok iş yapıyor. Yani moonveil veya herhangi bir katanayı almam şart mı? Güzel katanalar bende istiyorum (nagakiba evet güçlü ama çok düz geliyor bana nedense)

Eğer benim için mümkünse şu seviyede, bir sol elime büyücü asası sağ elime nagakiba veya dediğiniz gibi moonveil alabilirim, bu arada alması uzun mu ve görev mi gerektiriyor? Eğer sol ele büyücü asası sağ ele nagakiba veya moonveil alırsam nasıl bir seviye statı izlemem gerekir? Veya moonveil ve nagakiba ikiliside için. Önerilerinizi bekliyorum. @diocletian @XsMuR4yX

Son olarak sizce nagakiba kalsın mı, aldığımda robu mu kullanayım şimdilik nagakibayla idare edeyim mi? Hiç moonveil topuna girmeme gerek kalmaz böylece verdiğim statlarda böyle kalır. Sizin öneriniz ne.

Son olarak sizce nagakiba kalsın mı, aldığımda robu mu kullanayım şimdilik nagakibayla idare edeyim mi? Hiç moonveil topuna girmeme gerek kalmaz böylece verdiğim statlarda böyle kalır. Sizin öneriniz ne.
Nagakiba yı Geliştirebilrisin seni çok uzun süre iadere eder yanınada Uchigatana yı alırsan çift katana çok uzun süre idare eder seni. Rennelayı kestikten sonra istersen statları sıfırlayabilr ve yeni yeni buildler deneyebilirsin ama dediğim gibi Nagakiba + Uchigatana seni baya uzun süre idare edebilir

Nagakiba yı geliştirebilrisin seni çok uzun süre iadere eder yanına da uchigatana yı alırsan çift katana çok uzun süre idare eder seni. Rennelayı kestikten sonra istersen statları sıfırlayabilr ve yeni yeni Build'ler deneyebilirsin ama dediğim gibi nagakiba + uchigatana seni bayağı uzun süre idare edebilir.

Nagakibadan sonra uchigatanayı geliştiriyorum o zaman, vakti gelince de rivers of blood.

Hocam bence kendinizi çok kasıyorsunuz oyunu oynamayı öğrenirseniz oyunu kalkan ile de bitirebilirsiniz. Hoşunuza bir silah mı gitti gerisini düşünmeyin.

Geri
Yukarı