ELDEN RING Shadow of the Erdtree Story Trailer yayınlanıyor

Sinister Sister

Picopat
Daha fazla  
Yeni hikaye fragmanı yaklaşık bir saat sonra yayında:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yakın zamanda bitirenlerdenim. Oyunda zorlanıp DLC zor olur mu? Diye forumda başlık açan o kişiyim. Umarım çok dayak yemem bakalım...

Oyunda Melina ve Ranni hikayelerine çok takmıştım. Son bölümde(Radagon gelince) ise Melina ve Ranni'i merak etmeyi bırakıp tamamen Marika'a takıntılı olmaya başladım. Neyse bakalım kimleri göreceğiz.

Yakın zamanda bitirenlerdenim. Oyunda zorlanıp DLC zor olur mu? Diye forumda başlık açan o kişiyim. Umarım çok dayak yemem bakalım...

Oyunda Melina ve Ranni hikayelerine çok takmıştım. Son bölümde(Radagon gelince) ise Melina ve Ranni'i merak etmeyi bırakıp tamamen Marika'a takıntılı olmaya başladım. Neyse bakalım kimleri göreceğiz.
DLC’ler genellikle daha zorlayıcı olur From Software oyunlarında. Ana oyun zorladıysa sizi işiniz zor. Melina hakkında çok teori var takmanız normal. Söylediğiniz karakterler sona bildiğiniz etki ediyor. Bayağı bir şey öğreneceğiz DLC ile orası kesin.

3 bossda zorlandım ama ben çoğunlukla summon çağırıyorum onu söyleyeyim. DLC'de de 2-3 bossda zorlanırsınız dediler. Bakalım...
İki tanesini tahmin ediyorum ama 3.yü tahmin edemedim. Hangi bosslarda zorlandınız? Summon konusunda DLC de sorun olmaz zaten yine rahatça çağırırsınız. Kaç boss olacağı belli değil de 2-3 boss biliyoruz zaten büyük bosslar olarak DLC’de. Diğerleri fazla zorlamaz.

İki tanesini tahmin ediyorum ama 3.yü tahmin edemedim. Hangi bosslarda zorlandınız? Summon konusunda DLC de sorun olmaz zaten yine rahatça çağırırsınız. Kaç boss olacağı belli değil de 2-3 boss biliyoruz zaten büyük bosslar olarak DLC’de. Diğerleri fazla zorlamaz.
Tahminleriniz kesin doğrudur hocam 😊

+Malenia
+Elden Beast
+Dragonlord Placidusax

Geri
Yukarı