Elden Ring yakın dövüş odaklı Build önerisi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire Pulse Radeon RX 5700 XT,
AMD Ryzen 5 2600,
Adata XPGSX8200 Pro 512 GB,
Corsair Vengeance 2x8 GB 3200 MHz
Msi A520M-A PRO
Razer Blackshark V2 X
Meslek
Öğrenci
Bu benim 2.oynayışım ilk oynayışımı bitiremedim çünkü Elden Ring hakkında bilgim kısıtlı olduğu için kötü bir Build yaptım. Daha önce Dark Souls 2'yi bitirdim. Bloody slash adlı ash of war ı çok seviyorum o da olursa sevinirim iyi günler.

Strenght odaklı çift Greatsword buildi çok etkili. Tabi bu en basit buildlerden biri. Bunun dışında kanama hasarı ağırlıklı çift bıçak veya çift katana buildide gayet güzel.
Çift greatsword gidip sonlara doğru str ve faith ile güzel çalışan greatswordlardan oluşan bir buildte olabilir veya en klasiği sol ele güzel bir kalkan ile sağ ele Sword of Night and Flame kılıçlı builde de bakabilirsiniz.

Strenght odaklı çift Greatsword Build'i çok etkili. Tabii bu en basit Build'lerden biri. Bunun dışında kanama hasarı ağırlıklı çift bıçak veya çift katana buildide gayet güzel.
Çift greatsword gidip sonlara doğru str ve faith ile güzel çalışan greatswordlardan oluşan bir Build'te olabilir veya en klasiği sol ele güzel bir kalkan ile sağ ele Sword of Night and Flame kılıçlı Build'e de bakabilirsiniz.

Peki oyunun başı için güçlü başlamanın bir yolu var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı