Elegoo Neptune 4 Pro vs Creality Ender 3 S1 Pro + Creality Sonic Pad

Merenoo

Centipat
Daha fazla  
İlk defa 3d yazıcı almayı düşünüyorum ama 2 model arasında kararsız kaldım. Elegoo Neptune 4 Pro ve Creality Ender 3 S1 Pro + Creality Sonic Pad. Hangisini almalıyım ?

Sidewinder iade?

Denedim ama almadılar elden çıkarmaya uğraşacağım, bir türlü düzen tutturamadım yapabileceğim yükseltmeleri basıp yaptım ama yine de yerde olmasına rağmen titreme kalibrasyon sorunları warping vesaire işin içinden çıkamadım.

Özelleştirilmiş yazılım desen yok, adamlar ürün ömrü içinde parça değişmişler sadece eski sidewinder X2 için özelleştirilmiş yazılım desteği var. Yenisinde anakarttan klipper vesaire ile sürmek gerekiyormuş TFT'den ötürü. Bu da raspberry pi demek en az 2000 lira.

Ben de yükselteyim derken oturdum hesap yaptım verdiğim paraya bütün bu özellikleri barındıran benim daha rahat devamlılığını sağlayabileceğim Neptun 4 Pro gözüme takıldı. Karar verip satın aldım.

Gelince oturup ikisini de bir deneyeceğim, geniş baskılar için gerek olduğunu düşünürsem belki Sidewinder'ı tutabilirim ama şu an için elden çıkarma planlıyorum.

Bu arada Thingiverse'deki neptun 4 Pro tabla düzelticinizi çok beğendim, gelir gelmez ilk işim onu basmak olacak. Elinize sağlık ^^

😁
Basit yerlerden puan kaybediyorlar.

Sidewinderdan sonra çıkardığı ses hayal kırıklığı olacaktır. Hatırlamak istemediğim birkaç günümü aldı gürültüsünü azaltmam.

WiFi, tarih hatası, kamera, baskı durdurma, filament değiştirme vb. ve yaşanan sorunlara dair konular mevcut. Genelde ağlayanlar mevcut, gözün korkmasın.

😁
Basit yerlerden puan kaybediyorlar.

Sidewinderdan sonra çıkardığı ses hayal kırıklığı olacaktır. Hatırlamak istemediğim birkaç günümü aldı gürültüsünü azaltmam.

WiFi, tarih hatası, kamera, baskı durdurma, filament değiştirme vb. ve yaşanan sorunlara dair konular mevcut. Genelde ağlayanlar mevcut, gözün korkmasın.
Bunları not ettim araştırayım hepsini çok teşekkür ederim ^^

Yeni konular

Geri
Yukarı