Çözüldü Elektrik gidince mobil veri hızı neden düşüyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Bu sorun tek bende mi oluyor bilmiyorum ama. Aşırı hem de çok aşırı sinir bozucu. 3 gündür elektrikler gidip geliyor. 12. sınıfım ve ders çalışmam lazım. 15 GB internetim var. Elektrik gittiğinde sanki 0.5 Mbps hızı var. Ne video ilerliyor. Ne sayfalara girebiliyorum. Şu konuyu açabilmek için bile kaç kere sayfa yeniledim. Mobil veriyi kaç kere açıp kapadım anca girebildim. Bu sorun tek bana mı özel? Yoksa normal bir olay mı? Madem mobil veri internet olmadığında lazım neden şu an kullanamıyorum?
Hız testi bile yapamadım.
Hat: Vodafone.

Çözüm
Ben de 4.5G gitmiyor ama çok yavaşlıyor.

Bilmiyorum çok saçma.

Baz istasyonları elektrikle çalışmıyor mu? Sizin ilçenizde elektrik kesilince baz istasyonunda elektriği gidiyor ve en yakımdaki bağlı istasyona bağlanıyorsunuz birçok telefon aynı istasyona bağlanınca bandı kısıyordur.
Babam Türk Telekom abonesi, ben Vodafone abonesiyim mobilde yani... Didim'de dün saat 01:00'da bakımdan ötürü saat 06:00'a kadar planlı elektrik kesintisi yapıldı ve babam mobil internetten en azından video izleyebildi ancak benim hat komple gitti ve hatta babamı telefondan bile arayamadım.

Bölge: Didim Aydın Efeler mahallesi

Yeni konular

Geri
Yukarı