Elektrik kesintisinden sonra internet gelmiyor

Jake Peralta

Hectopat
Arkadaşlar, burada elektrikler kesildi. Elektrikler geri geldiğinde ise modem çalışıyor ama DSL ve internet ışığı yanmıyor. 1-2 kere resetledim ama düzelmedi. MH aradık, arıza kaydı oluşturdu ama ne arayan var ne soran. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?

Arkadaşlar, burada elektrikler kesildi. Elektrikler geri geldiğinde ise modem çalışıyor ama DSL ve internet ışığı yanmıyor. 1-2 kere resetledim ama düzelmedi. Mh aradık, arıza kaydı oluşturdu ama ne arayan var ne soran. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?

Hocam 1 güne gelir bizde de olmuştu herkesde olmuştur bu sorun sanırım.

Sağlayıcı kaynaklı bir sorun gibi duruyor. Yapabileceğiniz şey beklemek. Komşulara da sorabilirsiniz. Onlarda da aynı sıkıntı varsa dediğim gibi sağlayıcı kaynaklıdır.

Son düzenleme:
O zaman @Yener K. hocamın dediği gibi komşularınıza sorup ne olduğunu anlayabilirsiniz.
Hocam komşumuzda internet var ama onlar bizden farklı ISS kullanıyor. Bu arada hala gelmedi internet.
O zaman @Yener K. hocamın dediği gibi komşularınıza sorup ne olduğunu anlayabilirsiniz.
Hocam güncelleme yapayım. Tt den aradılar ve sorunun yaşadığımız yerin genelinde olduğunu söylediler. Lakin bizim komşularımızda internet var. Ama hepsi farklı ISS kullanıyor. Türk Telekom’a özel bir sorun galiba.
Arkadaşlar internet 1 saat önce geldi bilgilendireyim dedim. Yaşadığım yer genelinde olduğunu söylediler sorunun. Galiba yaptılar çünkü internet geldi ve acayip bir durum var. Normalde hız testinde ortalama 18 alırdım. Şimdi ise 10 alıyorum ve Valorant da ping 28-32 civarı iken şimdi 17-21 civarı. Muhtemelen diğer oyunlarda da böyle bir düşüş yaşanmıştır. Umarım ping artmaz :D.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı