Elektrik Kesintisinden Sonra İnternet Yavaşlaması

Usta ilgilenip bakmıssın çok teşekkür ederim sorularına cevap vereyim. 1. si Normalde zaten Google DNS ayarları kullanıyorum ama 8-10 tane TTNET MÜŞTERİ HİZMETLERİ YETKİLİSİ ile gorustugum halde her birisi dns ayarlarını Türk Telekom dns sine değiştirtti. 2.si Hız testini güç bela yapabilmistim o zaman (Sayfa zaman aşımına uğruyordu) Download hızını 0,8 olarak ölçtü. Upload hızınıda 0,2 olarak ölçmüştü. Türk Telekom Hız Testi.

Ustad Ayın 2 ile 3 arasınde gece gitti o gün bugundur sözde sorunumu çözecekler.
Selamlar,

Eğer yapabiliyorsanız modemin adaptöründen ses geliyor mu? Bir bakın bu adaptörün aynı voltta başka bir tane evde varsa bunu takıp bir denemenizde fayda var. Genelde böyle sorunlarda adaptör bozuluyor gücü modeme tam veremediği için modem iş yapamaz hale geliyor. Adaptörünüz gitmiş olabilir.

Denemekte fayda görüyorum..

Kolay Gelsin..

Selamlar,

Eğer yapabiliyorsanız modemin adaptöründen ses geliyor mu? Bir bakın bu adaptörün aynı voltta başka bir tane evde varsa bunu takıp bir denemenizde fayda var. Genelde böyle sorunlarda adaptör bozuluyor gücü modeme tam veremediği için modem iş yapamaz hale geliyor. Adaptörünüz gitmiş olabilir.

Denemekte fayda görüyorum..

Kolay Gelsin..

Eski calısan bir modemim var ondada aynı sıkıntı vardı. Sorun neyden kaynaklıymıs soylemediler ama Sorunum çözüldü Türk Telekomdan arayıp sorunun halledildiğini söylediler sonunda. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı