Elektrik ve elektronik mühendisliği 2. sınıf için hesap makinesi önerisi

NicholaiC

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar eem 2.sınıf öğrencisiyim, hesap makinesi almamız gerekiyormuş. Özellikle devre 2 dersi için, ve önerilenler arasında sadece Casio FX 5800 p var. Programlanabilir olduğu için fiyatı minimum 1500 1600 bandında, bu hesap makinesinin muadili var mıdır yardım eder misiniz?

Casio FX-82MS kullandık biz. 4 yıllık süreçte fazlasıyla işimi görmüştü. Ne yapılacak hesap makinesiyle 1500 liralık anlamadım.

Casio FX-82MS kullandık biz. 4 yıllık süreçte fazlasıyla işimi görmüştü. Ne yapılacak hesap makinesiyle 1500 liralık anlamadım.
Özellikle devre 2 de , formüller kaydediliyor. Elle hesaplamaya kalksan zamanın yetmiyor , makinede hemen yapıyorsun ve sınava girebiliyorsun

Bunu al, bende de bu var:
Bunu al, bende de bu var:
iş görür mü , devre 2 için falan yoksa proglamlanabilir mi almak gerekiyor bizimkiler illa fx 5800p diyor

iş görür mü , devre 2 için falan yoksa proglamlanabilir mi almak gerekiyor bizimkiler illa fx 5800p diyor
O kadarına gerek var mı bilmiyorum, bu modelle bitiriyor herkes bölümü.
Hocam daha ucuz bir şey var mı?
Fiyat gayet uygun bence, geçen sene bu zamanlar da 500 liraydı. Bunun bi alt modeli olan ES'ye göre daha fazla özelliği var. Çakması da mevcut daha uygun fiyata, ama bi eksiği, işlem hatası olur mu bilemem.

O kadarına gerek var mı bilmiyorum, bu modelle bitiriyor herkes bölümü.

Fiyat gayet uygun bence, geçen sene bu zamanlar da 500 liraydı. Bunun bi alt modeli olan ES'ye göre daha fazla özelliği var. Çakması da mevcut daha uygun fiyata, ama bi eksiği, işlem hatası olur mu bilemem.

daxi x900 modelini alıcam 485tl. hem de programlanabilir

Son düzenleme:
daxi x900 modelini alıcam 485tl. hem de programlanabilir
Bende daxi x-900 aldım süper ürün gerçekten image.jpg
image.jpg

Geri
Yukarı