Elektronik cihazlarda iade yok mu?

Glock

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar toplayacağımdan dün anakart ve RAM aldım iyi bir indirime girdiği için.
Ancak bilgisayar topayacağım kesin değil yani toplayamama durumu da olabilir, ben bu ürünler gelince geldiği gibi kenara koyacağım kargoyu kutuyu vs. açmayacağım.

Diyelim toplayamadım bilgisayarı, 14 gün içinde ürünleri iade etmek istediğimde aldığım fiyata iade alabilir miyim, elektronik ürünlerde ayıplı mal olmadığı sürece iade kabul edilmez gibi bir şey okudum çünkü.

Banka kartı ile aldım bu arada kredi kartı değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilgisayar toplayacağımdan dün anakart ve RAM aldım iyi bir indirime girdiği için.
Ancak bilgisayar topayacağım kesin değil yani toplayamama durumu da olabilir, ben bu ürünler gelince geldiği gibi kenara koyacağım kargoyu kutuyu vs. açmayacağım.

Diyelim toplayamadım bilgisayarı, 14 gün içinde ürünleri iade etmek istediğimde aldığım fiyata iade alabilir miyim, elektronik ürünlerde ayıplı mal olmadığı sürece iade kabul edilmez gibi bir şey okudum çünkü.

Banka kartı ile aldım bu arada kredi kartı değil.
İnternet üzerinden aldıysan iade edebilirsin.

Kutusu ve ambalajı açılmadığı sürece iade edebilirsiniz. Kutusu açılmış ve ambalajı açılmış olursa iade edemezsin.

İnternet üzerinden aldım ama mağazadan alsam neden edemiyorum?

Tam hatırlamıyorum sebebini falan geçenlerde böyle bir konu daha açılmıştı, birisi internetten aldığın zaman 30 gün içinde iade edebilirsin gibi bir şey demişti mağaza hakkındada birşey demişti ama hatırlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı