Elektronik sigara tavsiyesi

ixtivh

Centipat
1300-1400TL kadar bütçem var. Daha önce, yıllar evvel Smok I Priv kullanmıştım wattını vesaire ayarlayabiliyordum. Fakat şu anki ekonomide fiyatı 3K'ları bulmuş. Zamanında 600TL'ye almıştım. Şu an bütçemin yeteceği fiyat aralığında güzel kaliteli bir şey bulabilir miyim bilmiyorum fakat önerileriniz varsa çok sevinirim. Uzun süredir elektronik sigara ile alakalı konulara haberlere vesaire hiç bakmadığım için bu süre zarfında elektronik sigaralarda olan gelişmeler, yeni çıkan ürünler likitler nedir ne değildir bilmiyorum. Açıkçası biraz araştırma yaptım fakat doğru düzgün bir kaynak bulamadım, bulduğum kaynaklarda sanki hep 2-3 günlük tecrübesini aktaran kişilerden oluşuyordu o yüzden burada konu açma gereği duydum. Cevaplarınızı bekliyorum dostlar.

SMOK RPM 100 ek olarak şöyle bir şey buldum. 2023 yılında yabancı bir kanalın tavsiye ettiği elektronik sigaralar listesinde bu ürün vardı kullanan birileri varsa düşüncelerini okumak isterim. Bu ürüne uygun coil ve likiti Türkiye de rahatça bulabilir miyim?

Son düzenleme:
Daha önce kullandığınız DL içim için bir mod. DL içim hiç kullanmadım sigaraya daha yakın olduğu için MTL içim yapıyorum. Bunun için Pod Mod'lar mevcut. Uwell'in cihazları güzel bu konuda, daha önce Caliburn G2 kullanmıştım 8-9 Ay evvelsinde de Caliburn X aldım ve gayet güzel. Bu cihazlarda Salt likit kullanılıyor önceki kullandığınız cihazdan farklı olarak. ESFVape'de elektronik sigara konusunda bir çok konu mevcut. Ayrıca herhangi bir ürün siparişi yapacaksanız oranın forum içi tedarikçilerini kullanmanızı şiddetle öneririm. Hem daha uygun hem de bu işin çok fazla dolandırıcısı mevcut kendinizi bunlardan korumuş olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı