Elektronik sigara ve Vozol arasındaki aroma farkının nedeni nedir?

uk2727

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, ben elektronik sigaradan (uwell GK2 0.8 kullanıyorum) Vozol'dan (12bin) aldığım gibi bir tat aroma alamıyorum. Nasty ve saltica (35/50mg) kullanıyorum salt likit olarak ama Vozol gibi değiller. Bu normal mi? Esigaradaki karpuz çilek aroması ile Vozol'daki karpuz çilek aroma tadı aynı değil. Olması gereken mi bu yoksa Vozol'da kullanılan o pamuk benzeri şeyin büyüklüğünden kaynaklı bir durum mu? Siz nasıl bir ürün elektronik sigara kullanıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal hocam. Salt likit yerine normal likit deneyin. Likitinizi değiştirin aromasını yükseltin. Kendi ağız tadınızı kendiniz yakalamanız lazım en iyisi evde kendiniz yapmanız.
Likite bir örnek verebilir misin hocam. Salt likitler haricindeki likitler hakkında pek bilgim yok maalesef.

Kullanılan likitten elektronik sigaradan kaynaklı olabilir. Benim denediğim elektronik sigaraların hepsi vozoldan daha kaliteliydi.
Hangi esigaralari denedin hocam var mı bir önerin

Likite bir örnek verebilir misin hocam. Salt likitler haricindeki likitler hakkında pek bilgim yok maalesef.

Hangi esigaralari denedin hocam var mı bir önerin
Salt likit mtl cihazlarda daha fazla nikotin için kullanılır böyle bir ihtiyacın yok ise tamamen bünyene zarardır. Safir kimyanın yüksek aromalı likitleri var pufflardan bile daha iyi aromaları. Ayrıca tadı cihaz vermez coil ve likit verir o yüzden boşuna cihaz değiştirmeyin.

Smok ve Vaporesso en kalitelileridir.
Ben şuan uwell gk2 kullanıyorum hocam. Ama gördüğüm kadarıyla pod adı altında başka bir seçenek daha var sanırım esigaralarda. Podlar hangi yönden ayrılıyor diğerlerinden. Vaporesso Target 200kit almayı düşünüyorum. Uwell gk2 ile ne yönden farklılık yaratır. Kullanım kolaylığı önemli açıkçası

Salt likit mtl cihazlarda daha fazla nikotin için kullanılır böyle bir ihtiyacın yok ise tamamen bünyene zarardır. Safir kimyanın yüksek aromalı likitleri var pufflardan bile daha iyi aromaları. Ayrıca tadı cihaz vermez coil ve likit verir o yüzden boşuna cihaz değiştirmeyin.
Kullandığım Nasty likitleri de oldukça tavsiye ediliyor hocam ama dediğim gibi aroma olarak zayıf kalıyor. 0.8 ile kullanıyorum. Bununla mi alakalı acaba. 1.2 de diğer seçenek uwell gk2 ile kullanabilecegim. Sizin setupınız nedir acaba

Ben şuan uwell gk2 kullanıyorum hocam. Ama gördüğüm kadarıyla pod adı altında başka bir seçenek daha var sanırım esigaralarda. Podlar hangi yönden ayrılıyor diğerlerinden. Vaporesso Target 200kit almayı düşünüyorum. Uwell gk2 ile ne yönden farklılık yaratır. Kullanım kolaylığı önemli açıkçası

Kullandığım Nasty likitleri de oldukça tavsiye ediliyor hocam ama dediğim gibi aroma olarak zayıf kalıyor. 0.8 ile kullanıyorum. Bununla mi alakalı acaba. 1.2 de diğer seçenek uwell gk2 ile kullanabilecegim. Sizin setupınız nedir acaba
Ben şükür her şeyi bıraktım hocam sizede tavsiye ederim şuan elimde cihaz yok.

Podlar pilleri entegre cihazlara denir DL içim de pod olur MTL içim de pod olur.
Likit tavsiyesi saçma biraz hocam herkesin damak zevki bambaşka deneyerek görmek en iyisi. 0.8 de aroma daha iyi gelir 1.2 de daha az buhar gelir boğaz vurumu daha fazla olur.

Geri
Yukarı