Elf Bar'dan duman gelmiyor

Yeniyim hatam varsa kusura bakmayın sorum şu ben Elf Bar puf aldım 5000'lik ama şu an duman çıkmıyor. Ben bunu 1 hafta olmadı alalı tadı vs var ama dumanı yok. Nedendir acaba? Teşekkürler.

Hocam fazla çekmiş olabilirsiniz o kadar çekerseniz bir haftada bile bitirebilirsiniz ama konu dışı ben de zamanında başlamıştım bırakmak hayatımda verdiğim en iyi kararlarfan biri diyebilirim size de aynısı tavsiye ederim.

@Nickim10harf dostum arkadaşın sorusuna bu cevabı vermişsin (sizin kullandığınız bu cihazlarda nefes sensörü dediğimiz bir sensör vardır her çekişte sensör çalışır ve içindeki teli kızdırır ve likiti buharlaştırır nefes sensörü çalışmıyor olabilir) bunun için yapılabilecek bişi varmı acaba

Kanka elektronik sigara profesörüyüm öncelikle onu belirteyim bu pufbarlar yeni çıktığı için pek verimli değil normal modlu ya da pof elektronik sigaralar çok daha geliştirdi kendini ama bunlar daha 1. Nesil olduğu için pek sağlam olduğunu düşünmüyorum

Ben de Elf Bar'ı yeni aldım daha 3 gün oldu cekince duman gelmiyor ışıkta yanmıyor ama üfleyince altından duman çıkıyor ve ışık yanıyor.

Knk elektronik sigara profesörüyüm öncelikle onu belirteyim bu pufbarlar yeni çıktığı için pek verimli değil normal modlu ya da pof elektronik sigaralar çok daha geliştirdi kendini ama bunlar daha 1. Nesil olduğu için pek sağlam olduğunu düşünmüyorum
Benimde elfbar yeni aldım daha 3 gün oldu daha yeni cektigimde duman gelmedi ve ışık yanmadi ama üflediğim zaman isik yandi ve dumanı alt taraftan verdi

Ben de Elf Bar'ı yeni aldım daha 3 gün oldu cekince duman gelmiyor ışıkta yanmıyor ama üfleyince altından duman çıkıyor ve ışık yanıyor.

Benimde elfbar yeni aldım daha 3 gün oldu daha yeni cektigimde duman gelmedi ve ışık yanmadi ama üflediğim zaman isik yandi ve dumanı alt taraftan verdi
Nefes sensörü ters takılmış. İçini açıp nefes sensörünü doğru takarsanız probleminiz çözülür. Nefes sensörünün siyah kısmı üstte kalacak.

Bende Elf Bar BC5000 var içi likit dolu şarj alıyor ama çekim yapamıyorum duman gelmiyor fotoğraf atsam bana yardımcı olabilir misiniz?
Üfleyince çalışıyor mu?

Geri
Yukarı