Emp.dll güvenilir mi?

kaplan0703

Femtopat
Daha fazla  
Crackli indirdiğimiz oyunda bulunan emp.dll güvenilir mi? Empressin yapmış olduğu Hogwarts Legacy oyununu oynadım 10-15 saat kadar sonrasında Windows Defender emp.dll dosyasını tehdit olarak verdi bende karantinaya aldırdım. Buna izin vererek oynamak sorun yaratır mı?

Korsan oyunların güvenilir olup olmadığını anlamak zor. Antivirüsler genelde korsan oyun dosyalarını tehdit olarak algılar çünkü bu dosyalar oyuna doğrudan müdahale eder.

Oyun dosyası olduğunda ben olsam silinmem, Windows Defender GTA Vice City ve CS 1.6 gibi oyunlarda bulunan DLL dosyalarını virüs olarak algılayabiliyor. Yani crack olduğu için bir şey demek zor ola dabilir olmaya dabilir. Bu arada ben de Empressden indirdim.

Win defender çöp bu arada çoğu şeye virüs diyip geçiyor.

Oyun dosyası olduğunda ben olsam silinmem, Windows Defender GTA Vice City ve CS 1.6 gibi oyunlarda bulunan DLL dosyalarını virüs olarak algılayabiliyor. Yani crack olduğu için bir şey demek zor ola dabilir olmaya dabilir. Bu arada ben de Empressden indirdim.

Win defender çöp bu arada çoğu şeye virüs diyip geçiyor.
Türk sitelerde emp.dll ile ilgili fazla birşey bulamadım ama yabancı siteler tehlikeli bir virüs olduğunu söylüyor. Emin değilim bilgisayara zarar verip vermeyeceğinden veya güvenilir olduğundan

Geri
Yukarı