Emülatör, God of War 1 ISO dosyasını görmüyor

SirMusashi

Femtopat
Daha fazla  
RPCS3'e God of War 1 indirdim fakat klasör ISO dosyası olduğundan oyun ekle dediğimde dosyayı boş görüyor ve ekleyemiyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

ISO dosyasını nasıl düzeltebilirim?

Şu videoya bir göz atın, burada anlatılmış her şey:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kısacası ISO dosyasını açıp içindeki 3 klasörü oyunun adının olduğu bir klasöre atacaksınız. Sonra onu "add game" yerinden ekleyeceksiniz.

Dosyaya çift tıklayın, içinde setup olması lazım.

İçinde setup dosyası vesaire yok bu arada. Yanlış bilgi vermeyin lütfen.

Son düzenleme:
Şu videoya bir göz atın, burada anlatılmış her şey:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kısacası ISO dosyasını açıp içindeki 3 klasörü oyunun adının olduğu bir klasöre atacaksınız. Sonra onu "add Game" yerinden ekleyeceksiniz.

İçinde setup dosyası vesaire yok bu arada. Yanlış bilgi vermeyin lütfen.

Hocam birlikte aç deyip Windows Gezgini'ni seçiyorum fakat videodaki gibi dosyalar gelmiyor onun yerin resimdeki klasörler geliyor daha önce asuras wrath indirmiştim hiçbir sıkıntı olmamıştı ISO gibi bir dert olmamıştı.
Ekran Alıntıs1ı.PNG

Hocam birlikte aç deyip Windows Gezgini'ni seçiyorum fakat videodaki gibi dosyalar gelmiyor onun yerin resimdeki klasörler geliyor daha önce asuras wrath indirmiştim hiçbir sıkıntı olmamıştı ISO gibi bir dert olmamıştı.Eki Görüntüle 2192795
Bu dosya formatlarını daha önce görmemiştim maalesef.

Ama normalde ISO dosyalarında 3 klasör oluyor, onları atıyorsunuz başka bir klasöre, onu ekliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı