En etkili Whey protein tozu nedir?

monthean

Hectopat
Fitness'ı 3 sene önce bıraktım. Bu sene tekrar başlayacağım fakat fiyatlara aşırı zam gelmiş. Aklımda 2 tane ürün var bir tanesi Hardline, gözümde dünyanın en etkili ve kaliteli protein tozu ancak ronic nutrition beni fiyatı ve gramajıyla cezbetti. Büyük ihtimalle merdivenaltı firma fakat yorumları beni şaşırttı. Aşağıya linklerini bırakacağım. Bu markalar dışında bunlardan da etkili bildiğiniz marka var ise yorumlara yazarsanız sevinirim.
2300 gr ronic nutrition whey mi yoksa 908 gr Hardline whey mi?

Ben uzun bir süre zaman zaman Hardline zaman zaman ise Multipower kullandım. Çoğu ürünü alırken F/P olmasına dikkat ederim. Ancak protein tozu tüketim malzemesi olduğu için bilindik markaların dışına çıkmamaya çalışıyorum.
Ayrıca şimdi değerlerine baktım da protein oranı 19,5 g diğer markalara göre biraz daha düşük. İçindeki protein kalitesi de tartışılır. Ek olarak attığınız linkte 2,2 kg 249 TL iken kendi sitesinde 3kg 180 TL.
Ronic Nutrition 3 kg çikolata aromalı

Ben uzun bir süre zaman zaman Hardline zaman zaman ise Multipower kullandım. Çoğu ürünü alırken F/P olmasına dikkat ederim. Ancak protein tozu tüketim malzemesi olduğu için bilindik markaların dışına çıkmamaya çalışıyorum.
Ayrıca şimdi değerlerine baktım da protein oranı 19,5 g diğer markalara göre biraz daha düşük. İçindeki protein kalitesi de tartışılır. Ek olarak attığınız linkte 2,2 kg 249 TL iken kendi sitesinde 3kg 180 TL.
Ronic Nutrition 3 kg çikolata aromalı
Hocam attığınız linkteki toz gainer, whey değil. Peki 249 TL'lik ile 275 TL'lik olanların hangisini önerirsiniz? F/P ve genel yorum olarak?

Yeni konular

Geri
Yukarı