En fazla 70 liraya alabileceğim oyun önerisi istiyorum

Cod serisinden bir oyun olabilir, multi'si çok zevkli oluyor gerçekten.

Gamekeystore veya HumbleBundle gibi sitelerden ucuz fiyata key satınalabilirsiniz. Ayrıca TitanFall'da alabilirsiniz.
Dostum bende farklı yerlerden alışveriş yapmak istiyorum fakat kredi kartını kullanamam, yalnızca TTNET faturasına yansıtabilirim oyun ücretini. Titanfall benim bütçemi aşıyor .

Dostum bende farklı yerlerden alışveriş yapmak istiyorum fakat kredi kartını kullanamam, yalnızca TTNET faturasına yansıtabilirim oyun ücretini. Titanfall benim bütçemi aşıyor .
Hocam İninal kart alın veya Gamekeystore mobil ödeme'de destekliyor. Ayrıca İninal kart ile her yerden alışveriş yapabilirsiniz, internetten biraz inceleyin hemenedinirsiniz bir tane :D Titanfall gamekeystore'de 70 tl Watch dogs'da. Bu sitede oyunlar Steam'ın $ fiyatına satılıyor :D

Hocam İninal kart alın veya Gamekeystore mobil ödeme'de destekliyor. Ayrıca İninal kart ile her yerden alışveriş yapabilirsiniz, internetten biraz inceleyin hemenedinirsiniz bir tane :D Titanfall gamekeystore'de 70 tl Watch dogs'da. Bu sitede oyunlar Steam'ın $ fiyatına satılıyor :D
Eyvallah bakacağım hocam, Gamekeystore'de kredi kartı geçerli değil mi ? :)

Eyvallah bakacağım hocam, Gamekeystore'de kredi kartı geçerli değil mi ? :)
Tabi tabi geçerli, ben en basitini söyledim. Ama oyun alacağınız vakit aklınızda bulunsun bu site, ben sürekli indirim yapan ve bu kadar ucuza satan başka bir site görmedim ve iki alışveriş yaptım sorunsuz bir şekilde.

Tabi tabi geçerli, ben en basitini söyledim. Ama oyun alacağınız vakit aklınızda bulunsun bu site, ben sürekli indirim yapan ve bu kadar ucuza satan başka bir site görmedim ve iki alışveriş yaptım sorunsuz bir şekilde.
Teşekkür ederim hocam çok yardımınız dokundu kredi kartı ile de ilerleyen günlerde güzel bir oyun alabilirim oradan. Ne ise beyler, önerilere devam. :)

Eger kredi karti ile alabilme imkaniniz varsa bence simdi almayin yakinda Steam'de "Summer Sale" basliyacak 30-40$'lik oyunlar 5$ seviyelerine inecek.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı