En İyi Dershane Hangisi?

Ztax

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba arkadaşlar,
Bu sene 7.sınıfa geçtim. Dershanaye gideceğim. Ankara Yenimahalle Batıkent'de oturuyorum. Fiyat önemli değil. Gidebileceğim en iyi dershane hangisidir? Benim akılımda Final vardı.

Yahu genel olarak dershane ismi veriyorsunuz sadece. Hangi şubesi hiç bahseden yok. İyi bir dershane diyorsan parayı bastırıp Nesibe Aydın'a gideceksin. Tabii iyi bir öğrenci isen.

Aynen Egemen Abi. Kuzenlerim orada okuyor. Ama orada kendimizi çok yıpratıyormuşuz. Iq ları 140-150 olanlar fenen varmış. Nesibe Aydın'ın eğitiminin çok iyi olduğunu biliyorum. Ama bize çok uzak.

Yok yahu şehir efsanesi. :) Abartılacak bir durum yok. Çalışan yapar. Ben hayatımda hiç dershaneye gitmemiştim. 11 ve 12'de Nesibe'ye gittim bitirdim işi. :) Zaten bir sürü sınıf var. Çalışıp en iyi sınıflarda olursan daha iyi tabii de hiçbir şey bilmeyen de çok var alt sınıflarda.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı