En iyi F/P taşınabilir el konsolu hangisidir?

PS Vita Slim en iyi seçenek olur.
Yanlış bilmiyorsam PS Vita'ya kolayca PSP yazılımı atıp kütüphaneyi genişletebiliyormuşuz (tam anlatamadım ama olsun)

Ben oyun oynamıyorum fazla o yüzden oynarsamda geforce now yada cs go fln oynarım diye düşünüyorum o yüzden almazdım 😀

Windows olduğu zaman Optimizasyonda sıkıntı olabiliyor arkada çalışan farklı işlemler batarya performansını etkileyebiliyor. Windows olduğu zamanda windowsun özgürlüğünü kullanabiliyorsun Windows kullanıyorsun sonuç olarak harici lisans bedeli fiyatı var bide Windowsun Asusda o fiyat da dahil diye biliyorum.
GeForce NOW için Logitech G Cloud var tavsiye ediliyor baya ama dışarda kullanmak istesen yüksek ihtimal baya zorlanırsın

Yanlış bilmiyorsam PS Vita'ya kolayca PSP yazılımı atıp kütüphaneyi genişletebiliyormuşuz (tam anlatamadım ama olsun)

GeForce NOW için Logitech G Cloud var tavsiye ediliyor bayağı ama dışarıda kullanmak istesen yüksek ihtimal bayağı zorlanırsın.

Cloud cihazlar şu an için gereksiz pahalı ve işlevsiz.

PS Vita modladığınız zaman mükemmel bir cihaz oluyor. Tavsiye ederim.

Cloud cihazlar şu an için gereksiz pahalı ve işlevsiz.

PS Vita modladığınız zaman mükemmel bir cihaz oluyor. Tavsiye ederim.
Yanlış bilmiyorsam artık böyle eski cihazları modlamak sıkıntılı değil, yeni nesil konsollarda crack kullanmak biraz sıkıntılı diye biliyorum. PSN'den ban yeme riskini göze almak istemiyorum, şahsen MultiMen HeN cracki bir PS3'üm var ve artık PSN ile alakalı hiç bir şey yapamıyorum ban yediğim için. PS3'de çok sıkıntılı değil ama gene ban yiyorsunuz.

Yanlış bilmiyorsam artık böyle eski cihazları modlamak sıkıntılı değil, yeni nesil konsollarda crack kullanmak biraz sıkıntılı diye biliyorum. PSN'den ban yeme riskini göze almak istemiyorum, şahsen multimen hen cracki bir PS3'üm var ve artık PSN ile alakalı hiçbir şey yapamıyorum ban yediğim için. PS3'te çok sıkıntılı değil ama gene ban yiyorsunuz.

PS Vita bu konuda çok iyi bir cihaz, PSN hesabınızı girip kupa bile kazanabilirsiniz.

Geri
Yukarı