En iyi fiyat performans 1080p ekran kartı hangisi?

mergen_t

Hectopat
Daha fazla  
Selam,

Şu anda GTX 970 kullanıyorum. Güncel oyunlarda 1080p orta oyunları oynatıyor genelde fakat yakın zamanda daha düşük ayarlarda açacak hale gelecek gibi. Yüksek ayarlarda 1080p oyunculuk için en iyi F/P ekran kartı hangisi? 4-5 sene idare eder mi? GTX 970 6 senedir idare ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1070 öneririm.

Selam,

Şu anda GTX 970 kullanıyorum. Güncel oyunlarda 1080p orta oyunları oynatıyor genelde fakat yakın zamanda daha düşük ayarlarda açacak hale gelecek gibi. Yüksek ayarlarda 1080p oyunculuk için en iyi F/P ekran kartı hangisi? 4-5 sene idare eder mi? GTX 970 6 senedir idare ediyor.

4 5 sana idare etmez teknoloji her geçen gün gelişiyor aynı şekilde oyunlarda öyle ve daha yüksek sistem gerektiriyor şu anlık GTX970 iyi ama bir süre sonra aynı performansı vermez ekran kartı yükseltmesi yapman gerekecek.

F/P olarak RX6600 var. 1080P'de uzun süre idare icin 3060 Ti, 6700 gibi kartlar daha iyi olur. Fakat hiçbiri 6 yıl götürmez. Hem ekran kartı üreticileri hem de oyun geliştiricileri 1-2 yılda kart değiştirmemizi ister hâle geldi.

GTX 970 takılı bir bilgisayarda 3060 Ti darboğaz yapar işlemcisini az çok tahmin edebiliyorum işlemci yükseltmeye kalksa anakart değişecek anakart değişse RAM değişecek masraf o fiyata yeni sistem dizilir.

Selam,

RX 6600XT.

Selam,

monster laptopda vardı..3 defa aşırı ısınmaya bağlı yandı 400 usd a yenilettim..ama yeter 2015 model demode oldu artık...
anakartınızın kaldırabildiği kartları araştırın...3060 Ti 3070 iyidir
1050 1070 falan yakın zamanda biter...yapacağınız yatırım anakarta bağlı olarak değişir

GTX 970 takılı bir bilgisayarda 3060 Ti darboğaz yapar işlemcisini az çok tahmin edebiliyorum işlemci yükseltmeye kalksa anakart değişecek anakart değişse RAM değişecek masraf o fiyata yeni sistem dizilir.
Bunları zaten yapmak zorunda kalacak. Hele 1080P uzun süre idare edecek bir sistem isteyen insana kesin şart bunlar.

Geri
Yukarı