En iyi gtx 780 modeli?

• Konuyu başlatan Fatih DEMİR ANT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 3B
Hava soğutma istiyorsun çünkü fazla uğraşmak istemiyorsun soğutucu ile. Ancak sıvı soğutma çok uğraş gerektiren bir şey değil, bence biraz ön yargılısın bu konuda. Sistemini sağlama almak istiyorsan sıvı soğutma şart diye düşünüyorum. Geçende bir arkadaş hava soğutmanın gazabına uğrayarak sıvı soğutma (H110) aldı koşa koşa. Böyle güzel bir ana kart+işlemci ikilisine en kaliteli sıvı soğutma yakışır bana göre.
Geçen önerdiğin sistemde ekran kartı konusunda kararsız kaldım. Sistemi beğendim ama parasını sanki çok haketmiyor sizce nasıl bir sistem.

Vatan dan yorumlara bakıyorum pompa arızası, yüksek fan sesi diye şikayet ediyorlar.
Fan sesinden şikayet ediyorlarsa h100i yerine gidip h110 alsınlar kendilerine bir zahmet. Hatta sen de h110 alabilirsin. Bir de bu tip yorumlara pek aldırmamanı öneririm. Çok saçma yorumlarla karşılaşıyorum bazen. En kaliteli ürünlere çöp muamelesi yapıyorlar bazen. Ayrıca ürünler bozuk bile gelebilir, her ürün için bu geçerli, değiştirilebilir yenisiyle.

Bir de şu sözü unutma, kedi ulaşamayacağı ciğere mundar dermiş.

Fan sesinden şikayet ediyorlarsa h100i yerine gidip h110 alsınlar kendilerine bir zahmet. Hatta sen de h110 alabilirsin. Bir de bu tip yorumlara pek aldırmamanı öneririm. Çok saçma yorumlarla karşılaşıyorum bazen. En kaliteli ürünlere çöp muamelesi yapıyorlar bazen. Ayrıca ürünler bozuk bile gelebilir, her ürün için bu geçerli, değiştirilebilir yenisiyle.

Bir de şu sözü unutma, kedi ulaşamayacağı ciğere mundar dermiş.
H110 Talon kasaya sığmıyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı