En iyi konu anlatan YouTube kanalları

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle selamün aleyküm. Ben mezuna kalan öğrencilerden biriyim. Normalde dershaneye gidiyordum. Çıkmak zorunda kaldım. Çalışmalarıma evden devam edeceğim. Doğal olarak konu anlatan birileri olmayınca YouTube üzerindeki videolara bakma gereği duyuluyor. Acaba hangi YouTube kanalı daha güzel ve anlaşılır bir şekilde konu anlatımı videoları yapıyor? Şimdiden öneride bulunan herkese teşekkür ederim. Bu arada EBA akademik destek kullan diyecek olan arkadaşlarım çıkar belki. Denedim hiçbir şekilde giriş yapamadım. İyi günler dilerim. Son olarak anlatacağı dersler; TYT matematik, TYT tarih, TYT coğrafya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamünaleyküm. Ben mezuna kalan öğrencilerden biriyim. Normalde dershaneye gidiyordum. Çıkmak zorunda kaldım. Çalışmalarıma evden devam edeceğim. Doğal olarak konu anlatan birileri olmayınca YouTube üzerindeki videolara bakma gereği duyuluyor. Acaba hangi YouTube kanalı daha güzel ve anlaşılır bir şekilde konu anlatımı videoları yapıyor? Şimdiden öneride bulunan herkese teşekkür ederim. Bu arada EBA akademik destek kullan diyecek olan arkadaşlarım çıkar belki. Denedim hiçbir şekilde giriş yapamadım. İyi günler dilerim. Son olarak anlatacağı dersler; TYT matematik, TYT tarih, TYT coğrafya.

Aleykümselam TYT matematik için şenol hoca eski videoları ya da Hocalara Geldik
Tarih için ramazan hoca hamza tatar.
Coğrafya için yavuz tuna engin hoca.
Bu arada bıyıklı matematik te iyidir tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı