En iyi SteelSeries klavyesi hangisi?

Bütçe
6000TL
Akko 3000 serisi alınmaz. K8 belki tercih edilebilir. Top75 PCB kötü.

Yellow Magnetic Wireless tri-mode seç. 154 Dolar tutuyor.

PCB'den hafif kısma var ama Switch'leri daha iyi k8'e göre. Ben K8 kullanıyorum. Akko ise güzel marka bu fiyata SS veya diğer markaların klavyelerine nazaran daha iyi.

3K civarlarında gmk67 ya da dracula Castle daha mantıklı olur.

Yellow Magnetic Wireless tri-mode seç. 154 Dolar tutuyor.

3K civarlarında gmk67 ya da dracula Castle daha mantıklı olur.
Gümrük vergisi falan çok olmuyor mu? Bir de bu tarz klavyeleri önerenler oldu. Hayatımda ilk defa gördüğüm markalar ama öneriliyor nedense.

Gümrük vergisi falan çok olmuyor mu? Bir de bu tarz klavyeleri önerenler oldu. Hayatımda ilk defa gördüğüm markalar ama öneriliyor nedense.
Bunlar biraz daha isimsiz sadece klavye gibi ekipmanlara yoğunlaşan markalar olduğundan kaliteli ürünleri daha ucuza sunabiliyorlar. Diğer büyük markalar aynı fiyata dandik ürün sunarken bu markalardan çok daha kaliteli ürünler bulabiliyorsun.

Hocam marka değeri fazla olmayan markalar bunlar ama aslında içinde kullandıkları ürünler gayet kaliteli ben pek bilgi sahibi değilim bu markalar hakkında içinde ne kullanıyorlar bilmiyorum bu yüzden ünlü markalardan öneriyorum çoğunlukla.

Hocam marka değeri fazla olmayan markalar bunlar ama aslında içinde kullandıkları ürünler gayet kaliteli ben pek bilgi sahibi değilim bu markalar hakkında içinde ne kullanıyorlar bilmiyorum bu yüzden ünlü markalardan öneriyorum çoğunlukla.

Yahu bu markalar zaten ünlü. Türkiye de az duyulmuş ancak yurt dışında Türkiye'deki ASUS sevgisi gibi adamlar.

Yahu bu markalar zaten ünlü. Türkiye de az duyulmuş ancak yurt dışında Türkiye'deki ASUS sevgisi gibi adamlar.

Burada fazla bir değeri yok hocam onu kast etmiştim biliyorum çoğu yabancıların elinde var bu tarz klavyeler.

Geri
Yukarı