En iyi Switch türü hangisi?

ilgaz1

Picopat
Daha fazla  
Selamlar, klavyemi değiştireceğim. Yeni almayı düşündüğüm model epomaker EP75, daha önce Blue Switch kullanıyordum. Daha sessiz ve tok olan Switch için bir öneriniz var mıdır? Bu markada sanırım Flamingo Switch meşhurmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, klavyemi değiştireceğim. Yeni almayı düşündüğüm model epomaker EP75, daha önce Blue Switch kullanıyordum. Daha sessiz ve tok olan Switch için bir öneriniz var mıdır? Bu markada sanırım flamingo Switch meşhurmuş.

Brown ve Green, Green daha iyi bence.

Selamlar, klavyemi değiştireceğim. Yeni almayı düşündüğüm model epomaker EP75, daha önce Blue Switch kullanıyordum. Daha sessiz ve tok olan Switch için bir öneriniz var mıdır? Bu markada sanırım Flamingo Switch meşhurmuş.
Epomaker'in en iyi switch'i Flamingo fakat şuan zam geldi epomakerlara. Size önerim Gamakay MK61 Gateron G Pro yellow v2 ile geliyor en iyi switch o şuan. Onun dışında Akkoların Cream ve Jelly pink switchleri üst düzeydir. Bütçeniz?

Epomaker'in en iyi Switch'i flamingo fakat şu an zam geldi epomakerlara. Size önerim GamaKay MK61 Gateron G PRO yellow V2 ile geliyor en iyi Switch o şu an. Onun dışında Akko'ların cream ve jelly pink Switch'leri üst düzeydir. Bütçeniz?

Akko'larda da araştırma yapmıştım. Renk, amper vs ve yorumlardan, EP75 modeline karar vermiştim. Bütçe ise vergisiz 3kya kadar çıkabilirim.

Akko'larda da araştırma yapmıştım. Renk, amper vs ve yorumlardan, EP75 modeline karar vermiştim. Bütçe ise vergisiz 3kya kadar çıkabilirim.

Geri
Yukarı