En sağlam ve en iyi hosting hangisi?

Hocam kesinlikle amacım reklam yapmak değildir. Günahımı almadınız ama yanlış düşünmüşsünüz discord üzerinden birkaç arkadaşım bu hostingi kullan dedi o yüzden 2 konu açtım. Ayrıca diğer konuma göz atarsanız bir karşılaştırma yaptım. Öneriniz için teşekkür ederim.
Kullanmayın hocam. Google'a Hosting yazıp reklamlar hariç ilk sayfadaki tüm firmalardan alabilirsiniz.

Keşke dediğiniz gibi hosting firması bulmak bu kadar kolay olsa keşke herkes işini iyi yapabilse!
Siz ne gibi bir sorun yaşadınız bilmiyorum ama ilk sayfadaki çoğunu kullandım, hiçbir problem yaşamadım. Bir kişide olan sorun başkasında olmayabilir veya belirli tarihlerde daha önce hata olmuş olabilir. Bunlar her firmada olabilecek şeyler, her firma kusursuz değil.

Siz ne gibi bir sorun yaşadınız bilmiyorum ama ilk sayfadaki çoğunu kullandım, hiçbir problem yaşamadım. Bir kişide olan sorun başkasında olmayabilir veya belirli tarihlerde daha önce hata olmuş olabilir. Bunlar her firmada olabilecek şeyler, her firma kusursuz değil.
Toffe Project bilinmedik olduğu için güvensiz anlamına gelmez BTK üzerinde kayıtlı bir firma ayrıca araştırdığım için soruyorum. Hepinize teşekkür ederim Toffe Project üzerinden aldım VDSi memnun kalırsam yeni bir konu açıp söylerim bir 1 ay burda kalıcam.

Son cümlenize katılıyorum. Her firma kusursuz değil fakat. Sorunsuz gibi kendilerini övdükleri icin bu lafı belirtmekteyim. Kaliteli firmalar var sırf ucuz diye maliyeten kısmak icin kotu datacenterlar tercih etmekte korulamalarını düşürmekteler.
Sırf ucuz satmak icin ve cok kaar az gider yapabilmek icin.

Son cümlenize katılıyorum. Her firma kusursuz değil fakat. Sorunsuz gibi kendilerini övdükleri icin bu lafı belirtmekteyim. Kaliteli firmalar var sırf ucuz diye maliyeten kısmak icin kotu datacenterlar tercih etmekte korulamalarını düşürmekteler.
Sırf ucuz satmak icin ve cok kaar az gider yapabilmek icin.
Hosting yazınca ilk sayfalarda çıkanların geneli gayet pahalı ve kaliteli, hatta dolar üzerinden satış yapıyor çoğu. Ayrıca köklü firmalar. Tabii reklamlar hariç.

Hosting yazınca ilk sayfalarda çıkanların geneli gayet pahalı ve kaliteli, hatta dolar üzerinden satış yapıyor çoğu. Ayrıca köklü firmalar. Tabii reklamlar hariç.

Hosting yazınca(kaliteli wephosting firmaları cıkmaktadır) benim asıl soyleme sebebim. Oyunlara öncelikli optimize edilmiş firmalardır.
Dolar üzerinden satış yapılması iyi anlamına gelmez. TL üzerinden veya euro olarak da satsa kaliteli firma kalitelidir.
Köklü firmalar demişsiniz. Yeni ama eski firmalardan daha iyi kalitede hizmet verebilecek veya veren firmalar tanıdım.

Hosting yazınca(kaliteli wephosting firmaları cıkmaktadır) benim asıl soyleme sebebim. Oyunlara öncelikli optimize edilmiş firmalardır.
Dolar üzerinden satış yapılması iyi anlamına gelmez. TL üzerinden veya euro olarak da satsa kaliteli firma kalitelidir.
Köklü firmalar demişsiniz. Yeni ama eski firmalardan daha iyi kalitede hizmet verebilecek veya veren firmalar tanıdım.
Oyunlara öncelik vermiş firmalar zaten kendini belli eder. Dolar üzerinden satış yapması kalitesini değil pahalılığını vurgulamak içindi. (Tabii ki her TL harici kur kullanan pahalı değil.) Köklü firmalar da bilgilerinden dolayıydı, yeni açılmış fakat eski bir firmayı yönetmiş bilgili biri de tabii ki iyidir. Hatta şu an biri çok eski, biri bu sene açılmış iki ayrı firma kullanıyorum. İkisinde de sorun yaşamadım.

Oyunlara öncelik vermiş firmalar zaten kendini belli eder. Dolar üzerinden satış yapması kalitesini değil pahalılığını vurgulamak içindi. (tabii ki her TL harici kur kullanan pahalı değil.) Köklü firmalar da bilgilerinden dolayıydı, yeni açılmış fakat eski bir firmayı yönetmiş bilgili biri de tabii ki iyidir. Hatta şu an biri çok eski, biri bu sene açılmış iki ayrı firma kullanıyorum. İkisinde de sorun yaşamadım.

Sorun yaşamadım dedin ama. Yaşayan elbet var. Öneri ve tavsiye yorumları kişisel olarak yapın bence.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı