En sevdiğiniz eski oyun nedir?

healwaysdie

Picopat
Daha fazla  
En sevdiğiniz eski internet kafe oyunlarından hatırladığınız ve çok sevdiğiniz var mı? Ben GTA: San Andreas ve CS 1.6 hala oynarım. Sizin nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
En sevdiğiniz eski internet kafe oyunlarından hatırladığınız ve çok sevdiğiniz var mı? Ben GTA: San Andreas ve CS 1.6 hala oynarım. Sizin nedir?

İnternet kafede hiç oynamadım ama eskiden en sevdigim oyun little Fighter 2'di offline oyundu.

Tomb Raider, Need for Speed, GTA serileri (Vice City, San Andreas, GTA 4) postal 2, live for Speed, ETS 2, Half-Life.

Vallaha seveni de olur sevmeyeni de olur bunun içerisinde. Saygı duyuyorum.

Ninja blade, simpsons hit run, the amazing spiderman, ninja turtles out of the shadows, octodad, surgeon sımulatör, half life cs 1.6 serverleri vb.
Tomb Raider, Need for Speed, GTA serileri (Vice City, San Andreas, GTA 4) postal 2, live for Speed, ETS 2, Half-Life.

Vallaha seveni de olur sevmeyeni de olur bunun içerisinde. Saygı duyuyorum.
Pp kardeşliği:D, yazılarını nerde görsem ben yazdım sanıp okuyup ne ara yazdım diyorum:D

Ninja Blade, simpsons hit run, The Amazing Spider-Man, ninja turtles out of the shadows, octodad, surgeon Simulator, Half-Life CS 1.6 serverleri vb.

Pp kardeşliği:D, yazılarını nerede görsem ben yazdım sanıp okuyup ne ara yazdım diyorum:D

Evet benziyor profiller ama seninki kaliteli resim değil. Bulanık çıkmış benimki de internetten bulunma ama daha sonra fotoğrafı montajladım. Ayrıca evet bu forumda kitap gibi yazı yazıyorum. 500 sayfasını doldurmaya epey zaman var. 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı