En Sevdiğiniz GTA Oyunu Hangisi?

En sevdiğiniz GTA oyunu hangisi?

• Grand Theft Auto: Liberty City/Vice City Stories

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    171
Çocukluğumun efsane oyunu olduğu için Vice City diyorum. Helikopter görevi dışında çok güzel oyundur kendisi. Gerçi hoş şimdi olsa tek seferde geçerim de işte o zaman çok heyecan yapıyordum galiba bir türlü geçememiştim. Birde bu askeri üs yeri yok muydu, helikopterle binaların üstüne inip bütün askerleri öldürüyordum. Sonra aşağı inip askeri araçlardan hangisini denk getirirsem çalıp kaçıyordum. Ne günlerdi be.😍

Arkadas 5. sinifta USB bellek ile GTA SA ve GTA VC getirmisti. dersin bitmesine 30 dakika var. Ben de hangisi daha kucukse onu at dedim. O zaman beridir VC disinda hic bir GTA oynamadim. O yuzden oyum VC'ye.

Ben o görev için 6 ayımı vermiştim. Sonra kendi kontrol ayarlarımı yapmıştım. Ve yaptıktan sonra, 2-3 deneme ile geçmiştim. Ve sonra şöyle demiştim ; Bu kadar basit bir şey için mi 6 ayımı harcadım ? [emoji41]

Bu arada oyum VC'ye.
Bir tane serefsiz guvenlik vardi en ust katta, durmadan helikoptere sikar patlatirdi. Sonra GTA Turk yukledim. Onda kullandigimiz araclar olumsuz oldugu icin rahatca yaptim :D

GTA: San Andreas için GTA: Underground modunu tavsiye ederim. GTA: III, GTA: Vice City, Manhunt, Manhunt 2, Bully ve GTA: San Andreas iç içe oluyor.(San Andreas'ın Steam versiyonunda çalışmıyor.)

Bildiğim kadarı ile underground mod orjinal GTA ile çalışıyor. Steam versiyonunda çalışmıyorsa orjinali nereden bulacağız? Bana anlatırmısın nasıl kurulduğunu.

Bildiğim kadarı ile underground mod orjinal GTA ile çalışıyor. Steam versiyonunda çalışmıyorsa orjinali nereden bulacağız? Bana anlatırmısın nasıl kurulduğunu.
Korsan ile çalışıyor, Moddb sayfasından son sürümü indirip dosyaları oyunun yüklü olduğu dizine çıkartman yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı