En yakın arkadaşının seni engelleyip sonra istek atması

heartagram

Hectopat
Dün hayatımda gördüğüm en garip durumla karșılaștım. Dün Instagram'da gezinirken arkadaşıma eğlenceli Reels gönderecekken engellediğini gördüm. Ilk başta herhalde hesabını dondurdu deyip umursamadım ama engellemiş bildiğin anlamadığım bir şekilde neden birisi böyle bir şey yapar anlamadım bile. Kendisine sorsam da dürüst bir şekilde cevap vereceğini düşünmüyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20221218_005034.jpg
    IMG_20221218_005034.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 125
Son düzenleme:
Dün hayatımda gördüğüm en garip durumla karșılaștım. Dün Instagram'da gezinirken arkadaşıma eğlenceli Reels gönderecekken engellediğini gördüm. Ilk başta herhalde hesabını dondurdu deyip umursamadım ama engellemiş bildiğin anlamadığım bir şekilde neden birisi böyle bir şey yapar anlamadım bile. Kendisine sorsam da dürüst bir şekilde cevap vereceğini düşünmüyorum.
Eki Görüntüle 1605866
Fotoğrafı görünüyor hocam.
Onun dışında bence sürekli reels gönderiyorsanız rahatsız olmuştur muhtemelen.

Arkadaşın kız mı? Profil fotoğrafından kız olduğunu var sayarsak sevgilisi ve ya aile bireyleri hesabına girmek istemişse ve bir şey saklıyorsa senin mesaj yazacağını tahmin ederek o süreç için engellemiş olabilir fakat mesaj fazla yapmacık duruyor ona bu konuyu açmanı öneririm.

Attığı mesaj yapmacık. Bu tür tiplerle uğraşma, sen de engelle geç.
Çok fazla arkadaşım kalmadı artık bununla da aramın kötü olmasını istemiyorum..

Fotoğrafı görünüyor hocam.
Onun dışında bence sürekli reels gönderiyorsanız rahatsız olmuştur muhtemelen.
Düzenledim fotoğrafı teşekkürler.Hayır sürekli reels atmıyorum tam tersi o atıyor.Bu engelleme durumundan sonra ara konuşalım dedim yemek yiyip arayacağım dedi 1 gün geçti aradan.Asla sıktığımı düşünmüyorum.

Arkadaşın kız mı? Profil fotoğrafından kız olduğunu var sayarsak sevgilisi ve ya aile bireyleri hesabına girmek istemişse ve bir şey saklıyorsa senin mesaj yazacağını tahmin ederek o süreç için engellemiş olabilir fakat mesaj fazla yapmacık duruyor ona bu konuyu açmanı öneririm.
Ben de kızım sevgilisi olsa bilirdim büyük bir ihtimalle.

Son düzenleme:
Sanal arkadaşın mı?

Geri
Yukarı