Çözüm END_OF_NT_EVALUATION_PERIOD Mavi ekran hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fukuli053

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/Kartal
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
CodePaste.NET - Performans düşüklüğü yaşıyorum ve her 1 saatde bir bilgisayarım mavi ekran hatası veriyor. C:/WINDOWS da minidump klasörü de yok. Windows 8.1 kullanıyorum.

CodePaste.NET - Performans düşüklüğü yaşıyorum ve her 1 saatde bir bilgisayarım mavi ekran hatası veriyor. C:/WINDOWS da minidump klasörü de yok. Windows 8.1 kullanıyorum.

1) Bilgisayarım > Özellikler > Gelişmiş Sistem Ayarları > Başlangıç ve Kurtarma > Ayarlar bölümünden
"Otomatik olarak yeniden başlat" seçeneğini kaldırın ve "Hata ayıklama bilgisini yaz" kısmından "Küçük Bellek Dökümü" seçeneğini seçerek "Tamam" a tıklayın.
Sisteminizin mavi ekran vermesi durumunda C:\Windows\Minidump klasörüne en son eklenen DMP uzantılı dosyaları buraya eklersen sorunun kaynağını bulmaya ve çözmeye yardımcı oluruz.

2) CodePaste.NET - s Verdiğim satırları işaretleyip fixle.

3) Downloads - SurfRight Hitman Pro indirip, uygulamayı çalıştırın. Taratmadan önce options(settings) dan, lisans kısmına girip 30 günlük deneme sürümünü aktif edin.
Ardından tarama yapıp bulduklarını silin. Hitman Pro çok kısa sürede tarama yapar. Zararlı bulduğunda ekran görüntüsünü alın ve buraya ekleyin !

4) Bilgisayarınızı yeniden başlatın. Emsisoft Emergency Kit [EEK] - Alternatif Zararlı Temizleme Aracı "Acil çanta tarayıcısı" ile güncelleme yaptıktan sonra sisteminizi derin tarama yapın. Tarama sonucunda bulunan zararlıları temizleyip raporu görüntüleden tarama raporunu buraya ekleyin.

5) AdwCleaner ile Reklam Temizliği yönergeye göre uygulayıp ilgili logu ekleyin.

Mavi Ekran :

ohZPcC1.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı