Endemik yayınları TYT genel denemesi nasıldır?

meral1005

Femtopat
Daha fazla  
Piyasada kolay-orta denildiğinden "bir çırpıda bitireyim elimde kalmasın" demiştim ama türkçesi bana biraz kalitesiz geldi. Çözümleri de yetersiz sanki. Türkçem mi fenalaşmaya başlamış yoksa çözen herkes böyle mi düşünüyor? Merak ettim.

Kalitesinden bağımsız piyasada en nefret ettiğim yayın olabilir soru kalitesi de çok iyi olduğu söylenemez.

Hocam telif hakkı ihlali olmasa buraya Bilgi Sarmal TYT pusula serisi 5'li denemden bir örnek atardım. Daha geçen çözdüm ve netlerim: Türkçe 29, mat 25, sosyal 13, fen 9 net.

Kalitesinden bağımsız piyasada en nefret ettiğim yayın olabilir soru kalitesi de çok iyi olduğu söylenemez.
Neredeyse hiç yayın ayırt etmeyen ben bile nefret ettim. Soruların basımı bile iğrenç duruyor.

Hocam telif hakkı ihlali olmasa buraya Bilgi Sarmal TYT pusula serisi 5'li denemden bir örnek atardım. Daha geçen çözdüm ve netlerim: Türkçe 29, mat 25, sosyal 13, fen 9 net.
Bilgi sarmal en azından kaliteli ya.

En son 2 sene önce Endemik yayınları çözmüştüm pek kaliteli değildi, çok detay sorabiliyorlar. Tabii değişmiş olabilir emin değilim

Aynen öyle kaliteli ve iyi.
Bir de hocam 3D çok abartılıyor ondan uzak durun derim. Boşuna kağıt israfı gibi.
Ben pek katılmıyorum dediklerinize. Matematiği çok kalitelidir. Biraz abartılıyor tabii.

3D abartılıyora katılmıyorum belki bazı branşlar için evet çok iyi değil ama genele vurduğumuz zaman özellikle AYT fizik olsun AYT matematik olsun çok iyi bir yayın TYT mat denemesini de çözdüm güzeldi bence.

3D abartılıyora katılmıyorum belki bazı branşlar için evet çok iyi değil ama genele vurduğumuz zaman özellikle AYT fizik olsun AYT matematik olsun çok iyi bir yayın TYT mat denemesini de çözdüm güzeldi bence.

TYT genel denemesi olarak 345'in üstüne tanımam en ÖSYM ayarı ve kaliteli olan o bence ayrıyeten Bilgi Sarmal kontrol cozmustum oda güzeldi.

TYT genel denemesi olarak 345'in üstüne tanımam en ÖSYM ayarı ve kaliteli olan o bence ayrıyeten Bilgi Sarmal kontrol cozmustum oda güzeldi.
Ya ben 345i geçen sene çözmüştüm. Ayrıca tüm branşlarını aldım tekrar genel denemesini almama gerek var mıdır acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı