Endgame Gear XM2we fare ayarları nasıl olmalı?

Daha fazla  
Selam ben. Endgame Gear XM2we Gaming mouse Aldım ama driver ayarlarını bilemedim. Nasıl olmalı? En az gecikme süresine sahip bir şekilde yazar mısınız ve de o şekilde şarjı nasıl biter?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (194).png
    Ekran Görüntüsü (194).png
    173,3 KB · Görüntüleme: 44
  • Ekran Görüntüsü (195).png
    Ekran Görüntüsü (195).png
    238,2 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Olduğu gibi kalsın. En düşük gecikme süresine sahip halde kullanıyorsun. 1000 Hz. Günde 5-6 saat PC kullanırsan şarjın 1 haftaya yakın gider.

Olduğu gibi kalsın. En düşük gecikme süresine sahip halde kullanıyorsun. 1000 Hz. Günde 5-6 saat PC kullanırsan şarjın 1 haftaya yakın gider.

Peki yanında gelen bir aparat var bir tarafı USB bir tarafı tycb si bir de kablo var nasıl kullanacağım ben bunları? Ve de iyi bir tercih yapmış mıyım mouse olarak?

Peki yanında gelen bir aparat var bir tarafı USB bir tarafı tycb si bir de kablo var nasıl kullanacağım ben bunları? Ve de iyi bir tercih yapmış mıyım mouse olarak?

Evet güzel tercih. Yanlış hatırlamıyorsam zaten ben önerdim.

Onu şu şekilde kullanıyorsun; Kabloyu bilgisayar takacaksın. Diğer ucuna o küçük aparatı tak. Aparatın ucuna ise alıcıyı takıp masanın üzerine koy. Fareye yakın yerde dursun. Şarjın bittiğinde ise aparatı komple çıkarıp kabloyu fareye takacaksın.

Evet güzel tercih. Yanlış hatırlamıyorsam zaten ben önerdim.

Onu şu şekilde kullanıyorsun; kabloyu bilgisayar takacaksın. Diğer ucuna o küçük aparatı tak. Aparatın ucuna ise alıcıyı takıp masanın üzerine koy. Fareye yakın yerde dursun. Şarjın bittiğinde ise aparatı komple çıkarıp kabloyu fareye takacaksın.

Ben yanında gelen kabloyu kaldırdım bile yanında gelen alıcıyı drek PC'ye taktım.

Kaldırdım ama hem yan odada şarjı bittiği zaman hemen getirip takabilirim.

Bilgisayarına takılı dursun. Ucuna ise aparatı kullanarak alıcıyı tak ki masanın üzerine fareye yakın yere koyabilesin.

Attığım yerden izle videoyu. O şekilde kullanman gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarına takılı dursun. Ucuna ise aparatı kullanarak alıcıyı tak ki masanın üzerine fareye yakın yere koyabilesin.

Attığım yerden izle videoyu. O şekilde kullanman gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki bu farenin Switch'leri ileride değişirmi eğer değişirse performansında bir kayıp olur mu gecikme süresi vs?

Peki bu farenin Switch'leri ileride değişirmi eğer değişirse performansında bir kayıp olur mu gecikme süresi vs?

Optik Switch olduğu için muhtemelen diğer optik Switch'ler ile uyumlu olabilir. Ama değiştirmeye gerek yok. Performans kaybı da olmaz.

Geri
Yukarı