Oyun Eneba'da GoW 183 TL!

Mr. Falcon

Hectopat
Eneba'da God of War Türkiye sürüm Steam key, 183 TL'ye satılıyor. Ayrıca Spider-Man 260 TL, Days Gone ise 144 TL. Bundan daha fazlası mevcut, sitede görebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eneba'da God of War Türkiye sürüm Steam key, 183 TL'ye satılıyor. Ayrıca Spider-Man 260 TL, Days Gone ise 144 TL. Bundan daha fazlası mevcut, sitede görebilirsiniz.

Güvenilir mi?

Hepsi zamanında daha da ucuza satıldı. 4 gün daha bekleyin Steam ilkbahar indirimleri başlayınca Gamebillet ve Etail'de indirim yapar. Oralarda daha da ucuza düşüyor.

Ben Cyberpunk düşünüyorum ama hiçbir site de satılmıyor Epic'den alacaz mecbur. 115 lira var yarın alıyorum inşallah.

Hepsi zamanında daha da ucuza satıldı. 4 gün daha bekleyin Steam İlkbahar indirimleri başlayınca Gamebillet ve Etail'de indirim yapar. Oralarda daha da ucuza düşüyor.
Doğrudur şu an da olduğumuz için şu an ki indirimi paylaşıyorum denk geldiğim için almayanlar ne yapsın?🤷🏽‍♂️

Kredi veya banka kartıyla alınca da üzerine 1 euro ekleniyor. Yaklaşık 201 TL'ye GOW alınabiliyor. Güvenilirse tabii ki.
Güvenilir bende bir oyun daha alacağım.

Son düzenleme:

" GLAD " indirim kodu ile %3 indirim alabiliyoruz bilgin olsun.

Geri
Yukarı