Epic Games 22-29 Mayıs arası vereceği gizemli oyun ipucu geldi!

wednesday

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Geçen konu açmıştım ve ipucu tamamen bunu doğruluyor. FS22 oynamayı düşünüyor musunuz?
Konu:

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geçen konu açmıştım ve ipucu tamamen bunu doğruluyor. FS22 oynamayı düşünüyor musunuz?
Konu:

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
FS 22

Neden Farming Simulator oyunu için bu kadar heyecan, gizem vesaire yaratmaya çalıştılar anlamadım.

Ben şahsen çok oynamadım, seveni yorum yapsın. Bu kadar gizem ve heyecana değecek mi sizce?

ChatGPT Katkılarıyla:

Elinizi traktör direksiyonuna koyun, çünkü Farming Simulator 22, çiftçilik dünyasına adım atmanız için burada! Bu oyun, tarımın tüm heyecanını ve derinliğini size sunarak, gerçek bir çiftçi gibi hissetmenizi sağlayacak. İster devasa tarlalarınızı ekin, ister hayvancılıkla uğraşın, isterse devasa makinelerle topraklarınızı işleyin, Farming Simulator 22 ile her anı dolu dolu yaşayacaksınız.

Siyahi Kanuni Sultan Süleyman
1716305572397.png

Neden Farming Simulator oyunu için bu kadar heyecan, gizem vesaire yaratmaya çalıştılar anlamadım.

Ben şahsen çok oynamadım, seveni yorum yapsın. Bu kadar gizem ve heyecana değecek mi sizce?

FS 14'ten bu yana oynuyorum (PC ve mobil) seven birisi olarak bu seriye bayılıyorum güzel yani hocam çiftçilik oyun türünü sevenler için güzel.

Geri
Yukarı