Çözüldü Epic Games hesabım çalındı

• Konuyu başlatan Rez
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rez

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-9400F Asus TUF GeForce GTX 1650 Super 8GB RAM
Meslek
Boyutlararası Portal Gezgini
Epic Games hesabım çalındı mail attığımda your e mail could not be delivered yazıyor.
Hesap bende olmamasına rağmen oyunda gözüküyor. Mailim ve şifrem değişmiş Google hesaplarımada girmişler steamede onları kurtardım ama Epic Games'e ulaşamıyorum.

Epic Games hesabım çalındı mail attığımda your e mail could not be delivered yazıyor.
Hesap bende olmamasına rağmen oyunda gözüküyor. Mailim ve şifrem değişmiş Google hesaplarımada girmişler steamede onları kurtardım ama Epic Games'e ulaşamıyorum.

Önce mailini kurtar kanıtlayamayabilirsin hesabın senin olduğunu.

Öncelikle bilgisayarini tarat virüs taraması yap her şeyini şifresini değiştir ardından elindeki oyun faturaları ile desteğe mail yolla silmediysen onlar teyit niteliğinde.

Öncelikle bilgisayarini tarat virüs taraması yap her şeyini şifresini değiştir ardından elindeki oyun faturaları ile desteğe mail yolla silmediysen onlar teyit niteliğinde.
Bilgisayara format attım zaten virüs yok ama diyorumki mail attığımda your e mail could not be delivered diyor farklı platformlardanda denedim olmuyor

Epic hesabının şifresini değiştirdiğine dair bir mail gelmiş olması lazım orada bunu ben yapmadım tarzı bir şey olmalı onu dene.
Gelmemiş sadece hesap kurtarmayı onayla gelmiş onun altındada Bu talebi sen gerçekleştirmediysen, lütfen Oyuncu Destek ile iletişime geç. diyor ama geçemiyorum çünkü mail attığınmda your e mail could not be delivered diyor çıldırıcam 😃

Bilgisayara format attım zaten virüs yok ama diyorum ki mail attığımda your e mail could not be delivered diyor farklı platformlardanda denedim olmuyor.

Gelmemiş sadece hesap kurtarmayı onayla gelmiş onun altında da bu talebi sen gerçekleştirmediysen, lütfen Oyuncu Destek ile iletişime geç. Diyor ama geçemiyorum çünkü mail attığınmda your e mail could not be delivered diyor çıldıracağım 😃

Hesabın şifresini değiştiremiyor musun?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı