Çözüldü Epic Games hesabım çalındı

• Konuyu başlatan Rez
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bilgisayara format attım zaten virüs yok ama diyorumki mail attığımda your e mail could not be delivered diyor farklı platformlardanda denedim olmuyor

Gelmemiş sadece hesap kurtarmayı onayla gelmiş onun altındada Bu talebi sen gerçekleştirmediysen, lütfen Oyuncu Destek ile iletişime geç. diyor ama geçemiyorum çünkü mail attığınmda your e mail could not be delivered diyor çıldırıcam 😃
Tam olarak aynı sorunu yaşıyorum ve çıldırmak üzereyim.

burdan gerekli şikayetini dile getirebilirsin.
Buradan çözülmüyor.

Ticket menüsü gelmiyor. İllaki şifreni girmeni istiyor. Benim de hesabımı çalan kişi mail adresimi değiştirmiş.

Mail atmak istediğimde de hata mesajı veriyor.

Epic hesabının şifresini değiştirdiğine dair bir mail gelmiş olması lazım orada bunu ben yapmadım tarzı bir şey olmalı onu dene.
Bende de aynı sorun var ve değiştirildiğine dair bir mail gelmedi.

1714678139014-png.2185048

Birkaç arkadaş daha sormuş çözümü yazdım ben başka bir konuya buradan bakıp yararlanabilirler.
Epic Games Support:https://www.epicgames.com/help/tr/contact-us
Resim açılmıyor ve görünmüyor hocam.

Bir şey soracağım telefon ile hesabı korumayı hiçbiriniz açmadınız mı hesaba girerken telefona onay kodu geliyor girilmezse hesap açılmıyor.
Telefonla koruma ve çift faktörlü giriş aktitfi.. Profesyonel hackerlar onları aşıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı