Epic Games hesap satılabilir mi?

abt2009

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben Epic Games hesabımı satmak istiyorum. Mümkün mü? Mümkünse cezası var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sizin gibi düşünüp 500 tane beleş oyun alıp ( bir de 100 tane hesap açıp ) satmaya çalışan çok insan var en son 10 hesap 8 liraydı bence uğraşma kimse almıyor.
Hıtman var last Light redux var wath dogs 2 var daha birsürü beleşe aldığım var müq oyunlar
Herkes alıyor hocam sizinle beraber :D. Fakat deneyeceğim diyorsanız buyrun.
Deneyeceğim paraya ihtiyacım var.

Evet beleş olarak aldım oyunları ama oyunlar çok iyi.

Hocam sadece siz değil tüm dünya aldı, ayrıca tamamı korsan sitelerde geziyor o oyunların yani gidip almak istemiyorsa oradan indirebilir ayrıca 50 krş satmaya çalışıp satmayanlar var.

Herkes alıyor hocam sizinle beraber :D. Fakat deneyeceğim diyorsanız buyurun.

Kaçıranlar için satacağım zaten.
Hocam sadece siz değil tüm dünya aldı, ayrıca tamamı korsan sitelerde geziyor o oyunların yani gidip almak istemiyorsa oradan indirebilir ayrıca 50 krş satmaya çalışıp satmayanlar var.
Tamam ben oynamaya devam edeceğim o zmn Geforce Nowdan

Benim de hesabım var ama sadece içinde bedavaya aldığım gta 5, watch dogs 2 var bir de fortniteda para verip dünyayı kurtar almıştım vbucks kasmak için. Ne kadar eder acaba fiyatı?

Geri
Yukarı