Epic Games mega indirimden oyun önerisi

Alan wake 1 kıcasa konusu, karımızı kaçırıyorlar hafif aksiyon gerilim ile ilerliyoruz (tam bitiremeden bıraktım oyunu - sınavlarım başlamıştı geri başlayacağım en kısa zamanda) Alan wake 2 ise hem reel dünya hem de alan wake'in ruhlar dünyası arasında oynuyoruz bence güzel bi oyun ama kişiden kişiye değişir elbet. CP77nin ilk 2 3 saati sıktı beni ama oyunu gerçekten bizi bıraktığı kısımdan sonra başından kalkmadan 6 7 saat oynamışlığım var. RDR2de de aynı şekilde oyun bizi serbest bırakınca açılıyor bi anda.
yeni bilgisayar aldım eski bilgisayarım sadece valorant kaldırıyor diye onu oynuyordum şimdi özgürleşmişim gibi hissediyorum artık sistem gereksinimlerine bakmadan oyun indirebiliyorum
bu liste dışında ekstradan başka hangi oyunları önerirsiniz? film gibi hikayeli oyunlar şuan beni çok cezbediyor gibi ama hep fps oyunları oynadıgım için şuan hangi oyunları seveceğimi bile bilmiyorum o yüzden hepsini deneyeceğim :D
1715966179300.png

Farming tek sarkıyor ama farming sevdiyseniz manor lords'a bir göz atın belki onu da seversiniz, dragons dogma 3ü de bi bakın ama beni bir yerden sonra sıktı dg3 nedenini çözemedim. Bende 2 ay önce yeni PC aldım sabahtan akşama kadar AAA oyun oynarım diyordum ama bir yerden sonra oyunlar sıkmaya başladı :) umarım sizde de aynısı olmaz.

Farming tek sarkıyor ama farming sevdiyseniz manor lords'a bir göz atın belki onu da seversiniz, dragons dogma 3ü de bi bakın ama beni bir yerden sonra sıktı dg3 nedenini çözemedim. Bende 2 ay önce yeni PC aldım sabahtan akşama kadar AAA oyun oynarım diyordum ama bir yerden sonra oyunlar sıkmaya başladı :) umarım sizde de aynısı olmaz.
farming simulatörün bütün oyunlarını zevkle oynadım ve hala oynuyorum steamda en yüksek saatim büyük ihtimal fsdedir :D
bir de kısaltma kullanma lütfen hangi oyundan bahsettiğimi anlamıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı