Epic Games oyunlar gözükmüyor

SkuzeyA

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bende laptop var ve yüklediğim oyunları başka bir hard diske yükledim. Yakın zamanda servise gönderdim ve geldiğinde hard diski taktım fakat oyunlar gözükmüyordu. Dosya gezgininde hard diski açtığımda mesela GTA V gözüküyor fakat kısayolunda logosu yok, Epic Games'de yüklü kısmında gözükmüyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bende laptop var ve yüklediğim oyunları başka bir hard diske yükledim. Yakın zamanda servise gönderdim ve geldiğinde hard diski taktım fakat oyunlar gözükmüyordu. Dosya gezgininde hard diski açtığımda mesela GTA V gözüküyor fakat kısayolunda logosu yok, Epic Games'de yüklü kısmında gözükmüyor. Ne yapmalıyım?
Ayarlara gir orda ''Oyun Kütüphanesini Gizle'' tikini kapat.

Kütüphaneye gel yukarıda Filtre var onu Tümü olarak işaretle.

Hayır.Bilgisayarı 2-3 kere yeniden başlattım kapatıp açtım fakat malum yine olmadı.
Bunu deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı