Epic Games sepeti alınır mı?

Warband falan hiç oynamadım hocam. Bannerlord'da ilk feda oynayacağım.

Mod falan kurar mıyım bilmem hocam. Gerçi alıp almayacağıma bile emin değilim.
Xbox'tan indirip deneyin ilk başlarda sarıyor ama 50 saati geçtikten sonra sıkmaya başlıyor çünkü yapılacak şeyler aynı her zaman. Modlarla daha eğlenceli oluyor. Coop modu olsa bayağı güzel olurdu ama gelmiyor. Bazı kullanıcılar Coop modu yapmış ama düzgün çalışmıyor.

Hocam Game Pass'ten bir bakın beğenirseniz kütüphanede dursun sıkılırsanız ara ara oynarsınız.

Sanırım başka oyunlara bakmak daha mantıklı hocam. Başka o fiyatlara tavsiyeniz var mı?

Xbox'tan indirip deneyin ilk başlarda sarıyor ama 50 saati geçtikten sonra sıkmaya başlıyor çünkü yapılacak şeyler aynı her zaman. Modlarla daha eğlenceli oluyor. Coop modu olsa bayağı güzel olurdu ama gelmiyor. Bazı kullanıcılar Coop modu yapmış ama düzgün çalışmıyor.

Yok hocam sonuçta Game Pass alıyorum her ay. Başka tavsiyeleriniz varsa bekliyorum. The Callisto Protocol falan nasıldır acaba?

Hogwarts çıkarırımda yerine oyun bulmak sıkıntı. Oyun bırakmadım piyasada.

Bannerlord almayacağım hocam yerine başka öneriniz var mıdır?

Hocam o fiyatı 3 oyuna vericeğinize bence daha çeşitli oyunlar almak daha mantıklı neredeyse sudan ucuz birçok oyun, doldurun gitsin benim sepetim bu bunları almayı düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-05 231801.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-05 231801.png
    52,3 KB · Görüntüleme: 39
Hocam o fiyatı 3 oyuna vericeğinize bence daha çeşitli oyunlar almak daha mantıklı neredeyse sudan ucuz birçok oyun, doldurun gitsin benim sepetim bu bunları almayı düşünüyorum.

Hocam baştada belirttim ben zaten bu oyunlara sahibim.

Yeni konular

Geri
Yukarı