Epic Games Türkçe yamaları banlıyor mu?

Oyunlarımı Epic Games üzerinden alıyorum. Çoğu oyunda Türkçe dil desteği olmuyor. Türkçe yama kurarak oynayacaktım ama birkaç yorum gördüm. Epic Games Türkçe yama yapıldığı zaman banlıyor tarzı yorumlar. Başına böyle bir şey gelen var mı acaba? Türkçe yama yaptığı için ban yiyen vs. yorumlar doğru mu?

Oyunlarımı Epic Games üzerinden alıyorum. Çoğu oyunda Türkçe dil desteği olmuyor. Türkçe yama kurarak oynayacaktım ama birkaç yorum gördüm. Epic Games Türkçe yama yapıldığı zaman banlıyor tarzı yorumlar. Başına böyle bir şey gelen var mı acaba? Türkçe yama yaptığı için ban yiyen vs. yorumlar doğru mu?

Ben epic gamesten Türkçe ceviriyle 5 6 oyun oynadim. Ban filan yemedim. Yiyeni de duymadim.

Hiç öyle bir şey başıma gelmedi.
Siz de o zaman Epic Games üzerinden oynadığınız oyunlara Türkçe yama yapıyorsunuz. Ben de yeni almaya başladım. 2 tane oyunu Türkçe yaparak oynadım bir şey olmadı. 3.Oyuna yama kuracağım zaman yamanın yorumlarında gördüm. Aklıma takıldı.

Ben epic gamesten Türkçe ceviriyle 5 6 oyun oynadim. Ban filan yemedim. Yiyeni de duymadim.
Ben de duymadım hiç. Çoğu insan da yamalı oynuyor. Öyle yorum görünce danışmak istedim.

GTA 5 tarzı Online oyunlara yama ile girersen oyundan ban yiyebilirsin ama hikaye modu girdiğin sürece sorun yok.

Evet. Ben GTA V hikaye modunu da Türkçe çeviriyle oynadım (Epic Games)
Anladım. Ben zaten offline şekilde tek oynamayı seviyorum. Online oyunlar pek benlik değil. O zaman yamalardan dolayı bir sorun da çıkmaz yani. Herkese teşekkür ediyorum cevaplarınız için. İçim rahatladı. :))

Mantikli gelmiyor. Belki okudugun yorumlar online oyunlara yama kuranlarindir. Online oyunlarda, oyuna (yama veya baska bir sey olmasi fark etmeksizin) disaridan bir sey eklenirse, oyunlarin anticheat sistemleri bunu 3. part yazilim olup görüp, hile diyip ban atabilirler.
Kisacasi hikayeli oyunlarda, online gerektirmeyen oyunlarda yama kullanman hic bir sikinti yaratmaz.

Mantikli gelmiyor. Belki okudugun yorumlar online oyunlara yama kuranlarindir. Online oyunlarda, oyuna (yama veya baska bir sey olmasi fark etmeksizin) disaridan bir sey eklenirse, oyunlarin anticheat sistemleri bunu 3. part yazilim olup görüp, hile diyip ban atabilirler.
Kisacasi hikayeli oyunlarda, online gerektirmeyen oyunlarda yama kullanman hic bir sikinti yaratmaz.
Anladım. Ben de öyle düşünmüştüm ama kesin bilgim olmadığı için sormak istedim içim rahatlasın diye. Sizler böyle söyleyince baya mantıklı geldi. Teşekkür ederim herkese. :))

Yeni konular

Geri
Yukarı