Çözüldü Epic Games'teki oyun Steam'de oynanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kaledar

Femtopat
Daha fazla  
Epic Games'te Farming Simulator 22 oyununa sahibim ama Steam'den bu oyunu oynamak istiyorum az biraz ucuz olsa Steam'de de alacağım bunun bir yolu var mı?
Epic'i neredeyse her gün giriş yapmamı istiyor uzun süre bekliyorum yüklemesi için bir de zaman sayacı olmaması yüzünden kullanmak istemiyorum.
Epic Games yüzünden bu oyunda sorunlar yaşıyorum.

Epic Games'te Farming Simulator 22 oyununa sahibim ama Steam'den bu oyunu oynamak istiyorum az biraz ucuz olsa Steam'de de alacağım bunun bir yolu var mı?
Epic'i neredeyse her gün giriş yapmamı istiyor uzun süre bekliyorum yüklemesi için bir de zaman sayacı olmaması yüzünden kullanmak istemiyorum.
Epic Games yüzünden bu oyunda sorunlar yaşıyorum.

Zaman sayacı dediğiniz oyunu kaç saat oynadığınızı görmekse Epic Games'de görülüyor. Ayrıca oynayamazsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mümkün değil ancak her oyunun kısayolunu steam içinden açabilirsiniz. kütüphanede sol alttaki seçeneğe tıklayın ve steam dışı oyun ekleye tıklayıp oyunun kısayolunu ekle, oyun yine epic gamesten açılacak ama steamden açmış gibi hissedebilirsiniz 🙂

Mümkün değil ancak her oyunun kısayolunu steam içinden açabilirsiniz. kütüphanede sol alttaki seçeneğe tıklayın ve steam dışı oyun ekleye tıklayıp oyunun kısayolunu ekle, oyun yine epic gamesten açılacak ama steamden açmış gibi hissedebilirsiniz 🙂
Arkadaş büyük ihtimalle oyun süresini, hangi oyunlara sahip olduğunu falan göstermek istiyor.

Arkadaş büyük ihtimalle oyun süresini, hangi oyunlara sahip olduğunu falan göstermek istiyor.
Kimseye göstermek umrumda değilde epic üzerinden oyunlarda mavi ekran alıyorum ikisinde de witcher 3 var epicte her girdiğimde mavi ekran alıyordum sonra steamden aldım oyunu bir kez bile mavi ekran almadan bitirdim onun için hemde Steamden oynarken grafik ayarları daha yüksekti

Yeni konular

Geri
Yukarı