Epic Games'teki Social Club hesabının hangi hesaba bağlı oldugunu unuttum

iErenVortex

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 9400F - ASUS Rog Strix GTX 1050 Ti - 8GB DDR4 2133 MHz Ram - 240GB SSD 300GB HDD
Merhaba arkadaşlar. Benim arkadaşıma ait bir Epic Games hesabı var. Kendisi oradaki oyunları oynamadığı için hesabı bana verdi. Geçen senelerde de ben kullanıyordum hesabı. Ancak sonrasında silmek zorunda kaldım. Bu sene tekrar indirdim GTA 5'i oyuna giriyorum Social Club açılıyor ancak bir uyarı veriyor.

1694370865147.png

Bu uyarıyı veriyor. Arkadaşıma diyorum eskiden başka bir maile bağlıydı sanırım öyle hatırlıyorum diyorum. O da 2 tane mail attı ilk bu sonra bu diye. İkisini de site üzerinden denedim ancak bu iki e-posta siteye kayıtlı değil gibisinden bir hata veriyor. Epic Games üzerinden hangi hesaba bağlı olduğuna bakmaya çalıştım ancak bulamadım. Bunu bulmanın veya değiştirmenin bir yolu yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic'den gelen social club ile alakalalı maillere bakman harici aklıma başka bir şey gelmedi.
Hocam arkadaşla discord hesaplarımıza baktık. Hani herhangi böyle bir eposta atmış mıdır diye ama yok hiçbir şekilde. Ben de anlamadım gitti.

GTA 5'i Epic Games üzerinden aldıysanız sadece o hesapla bağlanabilirsiniz. Epic Games hesabınız hangi e-postaya bağlı kontrol edin ve onunla deneyin.
Hocam o e-posta ile denedim ancak olmadı. Şifre vs. her şeyi yaptım. Tekrar deneyeyim 1 saniye.

Merhaba arkadaşlar. Benim arkadaşıma ait bir Epic Games hesabı var. Kendisi oradaki oyunları oynamadığı için hesabı bana verdi. Geçen senelerde de ben kullanıyordum hesabı. Ancak sonrasında silmek zorunda kaldım. Bu sene tekrar indirdim GTA 5'i oyuna giriyorum Social Club açılıyor ancak bir uyarı veriyor.

Eki Görüntüle 1939927

Bu uyarıyı veriyor. Arkadaşıma diyorum eskiden başka bir maile bağlıydı sanırım öyle hatırlıyorum diyorum. O da 2 tane mail attı ilk bu sonra bu diye. İkisini de site üzerinden denedim ancak bu iki e-posta siteye kayıtlı değil gibisinden bir hata veriyor. Epic Games üzerinden hangi hesaba bağlı olduğuna bakmaya çalıştım ancak bulamadım. Bunu bulmanın veya değiştirmenin bir yolu yok mu?

Benim de aynı sorunum var çözemedim unutmamamız lazımdı sanırım.

Eki Görüntüle 1939927

Hocam şahane Rockstar sağ olsun sadece bir kere hesap bağlayabildiğimiz için eğer o Hotmail'i unutursan paran boşa gidiyor gibi bir şey ben bedava verdiği zamanlar eklemiştim hesabıma şu an giremiyorum tek çaresi Hotmail'i bulmak ve Hotmail'e giriş yapabilmek.

Hocam p ile başlaması önemli değil Epic Games'te GTA 5 hangi hesabınıza bağlıysa o hesabın e postasıyla girmeniz gerekiyor.
Hocam şifre sıfırlama maili atıyorum o maile hiçbir şey gelmiyor. 1-2 Saat önce falan da atmıştık. Ancak onda da gelmemişti.

Geri
Yukarı