Epic Games'ten alınan Ubisoft oyunu iade edilir mi?

EsekKuyrugu

Hectopat
Şimdi ben Epic Games üzerinden Riders Republic aldım. Epic Games arayüzü çok kötü olduğu için Ubisoft Connect üzerinden indirdim ve 2 saati geçmedim henüz. Oyunun optimizasyonu kötü olduğu için iade etmek istedim ama iade sekmesine gelince oyunun iade edilemediğini görmüştüm (oyunu aldığım anda denemiştim ve iade edilebiliyordu). Şimdi ben bu oyunu Ubisoft Connect üzerinden açtığım için Epic Games üzerinden iade edemeyecek miyim?

Aynı şekilde Valhalla'yı iade ettim. 2 saati geçmemişti. Ubisoft'tan giriş de yapmıştım bir problem olmamıştı. Tarayıcı üzerinden giriş yapmıştım Epic'e sanırım. Bir de öyle deneyin.

1644683418163.png
Gördüğünüz gibi üstündeki oyunu iade edebiliyor olmama rağmen Ubisoft Connect üzerinden açtığım oyunu iade edemiyorum.
Aynı şekilde Valhalla'yı iade ettim. 2 saati geçmemişti. Ubisoft'tan giriş de yapmıştım bir problem olmamıştı. Tarayıcı üzerinden giriş yapmıştım Epic'e sanırım. Bir de öyle deneyin.
Zaten tarayıcıdan deniyorum.

Hocam anladığım kadarıyla ikisini beraber almışsınız oyunların. Tek bir sipariş olarak görüyor. İkisini bir iade edebiliyorsunuz. Belki bir not düşerek sadece Riders Republic iade edeceğinizi belirtirseniz yardımcı olurlar.

Hocam anladığım kadarıyla ikisini beraber almışsınız oyunların. Tek bir sipariş olarak görüyor. İkisini bir iade edebiliyorsunuz. Belki bir not düşerek sadece riders republic iade edeceğinizi belirtirseniz yardımcı olurlar.

Hayır anlamadınız galiba. Elimde olsa ikisini de iade ederim ama gördüğünüz gibi Kena'nın solunda kutucuk varken Riders Republic adlı oyunun yok. Hepsini seç dediğimde sadece Kena'yı seçiyor. Siz Valhalla'yı iade ederken böyle bir sorun var mıydı?

Hayır böyle bir sorun yaşamadım çünkü siparişimde tek oyun vardı. Size demeye çalıştığım şey şu sipariş üstüne iade oluyor. Siparişin içindeki oyunları tek tek seçemiyorsunuz. Kena'nın solundaki kutucuğu işaretlediğinizde bütün siparişi iade etmeyi seçmiş oluyorsunuz. Sadece Kena seçilmiş olmuyor yani.

Hayır böyle bir sorun yaşamadım çünkü siparişimde tek oyun vardı. Size demeye çalıştığım şey şu sipariş üstüne iade oluyor. Siparişin içindeki oyunları tek tek seçemiyorsunuz. Kena'nın solundaki kutucuğu işaretlediğinizde bütün siparişi iade etmeyi seçmiş oluyorsunuz. Sadece kena seçilmiş olmuyor yani.

Hayır yanlış biliyorsunuz dün oyunları aldığım anda bu sayfaya baktım ve iki oyunda da kutucuk vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı