Epic Games'ten mi Steam'den mi oyun alınır?

Takemura

Hectopat
Daha fazla  
Ben Cyberpunk 2077, Death Stranding gibi oyunlar almayı düşünüyorum ama hangi platformdan alsam emin değilim. Epic Games'de indirimler başladı ve üstüne 60 TL kupon veriyor. Steam'de da 22 Kasım'da başlayacak ama böyle kupon vereceğini pek sanmam. Steam'da da hemen hemen aynı fiyata düşeceğini beklersek, Epic Games'ten aldığımda kuponlar sayesinde 120 TL az ödemiş oluyorum. Ama işte Epic Games'in şöyle istatistik, arkadaş, atölye, inceleme gibi şeyleri yok ve arayüzü benim hiç hoşuma gitmiyor. Kısacası Epic Games'den oyun aldığımda sanki param boşa gidiyor gibi hissediyorum fakat Steam'dan alırsam 120 TL fazladan ödeyeceğim. Bu durum beni çok ikilemde bıraktı. Bir önerinizi bekliyorum. Siz olsanız nereden alırsınız?

Tamamdır hocam mesajlarınız için teşekkürler. Dediğiniz gibi Epic Games'den alacağım. Yani 120 TL az değil. Ama almadan önce Steam'ında indirime girmesini beklerim, belki orada da böyle kupon olayı falan olur kış indirimleri sonuçta. Eğer olmazsa Epic'den alırım

GTA V tarzı Online platformu hype olan(FiveM) oyunları Steam platformundan alma taraftarıyım fakat dümdüz hikaye oyunu için de 120 ₺ fazladan vermenin bir manası yok. En üzüldüğüm nokta 1 hafta önce Steam'den 152 ₺ verip Bannerlord + Warband aldım şu an indirimde :D

GTA V tarzı Online platformu hype olan(FiveM) oyunları Steam platformundan alma taraftarıyım fakat dümdüz hikaye oyunu için de 120 ₺ fazladan vermenin bir manası yok. En üzüldüğüm nokta 1 hafta önce Steam'den 152 ₺ verip Bannerlord + Warband aldım şu an indirimde :D

İade edin eğer 2 saatten fazla oynamadıysanız.

Geri
Yukarı