Epic indirim sepeti nasıldır?

Darkwebir

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Epic cüzdanımda 50 TL var. Üzerine 150 TL ekliyebilirim.
Battlefield 2042.

Online oyunlara çok heves eden biri değilim. Oynasam Valorant oynarım, sea of tife oynayan biriyim. Bu oyuna sadece yükseldim.

Days Gone.

Bu oyunun teması çok iyi, daha önce de deneyimledim. Bitmedi çünkü hikaye anlatışı güzel gelmedi. Konu iyiydi ama dünya ise çok gergin değil gibiydi. Eski PC'de oynadım, yarım bıraktım.

Horizon Zero Dawn.

Bu oyunu bitirdim eski PC'de, açıkçası hikaye sarmadı. Dünyası güzeldi ama. 2. oyunu gelecek, alsam mı bilemedim. Bende kütüphane oluşturma isteği çok.

A paluge tale 2
Bu oyunun ilkini bitirdim, bölüm tasarımı da hikayesi de çok hoş. Tek sıkıntı oynanış çok iç açıcı değil. 2 oyunu eski PC'de denedim, yarım bıraktım.

Dead Island 2

Bu oyun hakında hiç fikrim yok.

Dead Space.

Calistoyu oynadım. Başarılı olan tek şey grafiklerdi, hikaye idare eder. Oynanış berbattı. Bu oyunda, iste görsel ve hikaye çok iyi deniyor. Tekrar bu konsepte alıp oynasam mı? Game Pass'te var galiba bu.

Assassin Mirage.

Çok Assassin oyunum var, bittirdiğim daha yok, neden bilmem. Kötü hikayeler de olsa adamlar sırf benim görsele olan düşkünlüğümden aldırıyorlar.

Fikirlerinizi bekliyorum. Max 2 tane alabilirim, o da zorlayarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Battlefield 2042'yi Online oyunlara hevesli değilseniz tavsiye etmem çünkü fazla oynamazsınız. Days Gone'a gelecek olursak, hikayesi 6 saat güzel akıyor sonrasında tekrara sarıyor. Horizon Zero Dawn oyununu oynamissiniz ve bitirmişsiniz tekrar oynamaya gerek yok ancak eski sisteminizde düşük ayarlarda oynadiysaniz şu anki yeni sisteminiz varsa alabilirsiniz. A Plague Tale requiem oyunu ise tam Game Pass oyunu o kadar fiyatı hakkettiğini ben düşünmüyorum. Dead Island 2 bu yıl çıkmış orta yapımlardan fikriniz yok ise zombi oyunlarını seviyorsanız alıp deneyebilirsiniz. Dead Space oyunu ise ben oynayıp 6. bölüme geldim gerçekten korkuyu yaşatan bir oyunda çok güzel bir remake idi. Assassin's Creed Mirage oyunun ise şunu belirtirim oyun eski donsede hala o fiyatları hak etmiyor. Buradan önereceğim oyun kesinlikle Dead Space olur iyi oyunlar dilerim.

Mirage'i önermiyorum o fiyata, farklı AC oyunlarına bakabilirsiniz ya da o fiyat karşılığında birçok keyifli oyun da alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı