Epic ödülleriyle alınacak oyun önerisi

IcyOxygenBrK

Picopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
464GB SSD
Ekran kartı
Nvidia Geforce GTX 1650
İşlemci
İntel i5 12. Nesil
Epic ödüllerimde 64.79 TL var Tomb Raider oyunlarından almayı düşünüyorum hangisini alayım 2'si birlikte alabilirim 3'ü bir arada yetmiyor ya da Tomb Raider dışında ne alabilirim?

Epic ödüllerimde 64.79 TL var Tomb Raider oyunlarından almayı düşünüyorum hangisini alayım 2'si birlikte alabilirim 3'ü bir arada yetmiyor ya da Tomb Raider dışında ne alabilirim?
Shadow of the Tomb Raider a para vermeyin.3 ünü birlikte alamıyorsanız diğer ikisini alın bu oyun için hiç değmez.

Grafik olarak hoş duruyor tabii oyunu Oynamadım oynayıs bakımından eksikti var sanırım

@Yutka46 Tomb Raider dışında ne olur?
Grafik olarak hoş duruyor tabii oyunu Oynamadım oynayıs bakımından eksikti var sanırım

@Yutka46 Tomb Raider dışında ne olur?
Crysis oynamadıysanız fiyatı 50 tl küsür falandı.(Yanlış hatırlıyor olabilirim.) Beğenirseniz diğer oyunlarınada geçersiniz.

Outlast ve DLC İçeriğini alabilirsiniz eğer oynamadıysanız. Hatta korku türünü seviyorsanız jumpscare vs. Tomb raider oyunları yerine bu önerimdir.

Supraland beni çok sarmıştı. İlk oyununu alabilirsiniz. Bulmaca ve keşif, yeteneklerini geliştirme vs. iyiydi bana kalırsa böyle oyun çok yoktur. Biraz gameplay izleyin beğenirseniz alabilirsiniz isterseniz. Aklıma şuan bunlar geldi.

Shadow of the tomb raider son serinin 3.oyunu diğer oyunlarına göre saçma hikayesi, oynanışı vs. çok geride. zaten 3.oyun, ilk ikisini öneririm. Sonra seriyi beğenirseniz hikayeyi tamamlamak için bu oyunu alırsınız.

Outlast 1,2 ve DLC almıştım supraland ve Crysis'e göz atayım gariptir gözüme en çok Tomb Raider 3 çarpmıştı ama öyleyse almamak daha iyi teşekkürler tavsiyeleriniz için.

Outlast 1,2 ve DLC almıştım supraland ve Crysis'e göz atayım gariptir gözüme en çok Tomb Raider 3 çarpmıştı ama öyleyse almamak daha iyi teşekkürler tavsiyeleriniz için.
Grafik ve görsellik anlamında 3 en iyisi ama karakter tasarımı berbattı bence. Son çıkan oyun zaten. Hikayesi için ilk 2 ile başlayın eğer alacaksanız, sonra beğenirseniz 3.oyunu alırsınız, zaten 3 ünü birlikte almaya yetmiyor TL

Kart ile üstüne ekleyebiliyormuşum ben bir seriyi tamamlasamsa olur koleksiyon tarzında birkaç gameplay izledim olacaksa tam olsun 3'unu alıyorum. Hayırlısı olsun

Kartta 86 var aslında ama Fortnite aboneliği beklettiğim için Epic ödüllerini harcayayım dedim. Hem fazla birikmesin sonra süresi gelir kalır falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı