Epic'ten alınan AC Valhalla Uplay'de tekrar indirilir mi?

Feyzi Unal

Decapat
Daha fazla  
Epic Games Store'den AC Valhalla aldım ve indirmeye başladım. Epic'den indrirsem oyun indikten sonra Uplay de tekrar indirme yapar mı ?
Bir de oyun indikten sonra Epic Games'i açmadan direkt Uplay'i açılıp oynanılabiliyor değil mi?

Uplay ile oyunu oynayacaksınız. Tekrar indirme yapmanıza gerek yok.

Epic Games Store'den AC Valhalla aldım ve indirmeye başladım. Epic'den indrirsem oyun indikten sonra Uplay de tekrar indirme yapar mı ?
Bir de oyun indikten sonra Epic Games'i açmadan direkt Uplay'i açılıp oynanılabiliyor değil mi?
Genellikle uPlay'de böyle bir durum oluşabiliyor. Steam ya da Epic'te indirdiğin halde güncelleme diye resmen koca oyunu yeniden indirebiliyor.

Şahsen Epic veya Steam farketmeksizin satın aldığım Ubisoft oyunlarını, UPlayden indiririm. Hesap bağladığınız için oyunlar direkt kütüphaneye ekleniyor zaten.

Şahsen Epic veya Steam farketmeksizin satın aldığım Ubisoft oyunlarını, UPlayden indiririm. Hesap bağladığınız için oyunlar direkt kütüphaneye ekleniyor zaten.
Anında eklendi oyun zaten. FC5 oynamıştım ama hep steamden acmıştım. Steam açmadan Uplay açmamıştım hep.
45 GB Epic'den oyunu indirdim tam açarken Uplay: Güncelleme var. Dedi. Şimdi tamı tamına 77 GB güncelleme indiriyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı