Çözüldü Epic'ten alınan FC 24 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

sinusalfa

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
ASUS RTX 4060TI
Anakart
ASUS prim b550
İşlemci
RYZEN 5 5600X
Epic'den FC 24 aldım 3 gündür bloglardaki YouTube'deki tüm çözümleri yapmama rağmen bir türlü oyuna giremiyorum. Şu hatayı alıyorum yardım edin.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    400,4 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi işkence ya çektirdikleri. Uygulamadan uygulamaya ayrı ayrı gir, hata versin bilmem ne. Oyundan hevesin varsa da soğutur insanı bu kadar uğraştırılır mı? Varsa bütçe tabii konsol mis gibi.
günümüz gamer bilgisayarlarının tabi konsoldan bir farkı yok fazlası var ancak bu sorun evet oyundan aşırı derece soğutuyor

Kablo ile bağladığını tahmin ederek söylüyorum kablon hem data aktarma hem de şarj etme olayı olmalı sadece şarj eden kablolar çalışmıyor oyunda görmüyor.
Oyunda görülüyor ancak sol analop bir kol hareket padleri ise bir kol olarak görünüyor 😂

Günümüz gamer bilgisayarlarının tabii konsoldan bir farkı yok fazlası var ancak bu sorun evet oyundan aşırı derece soğutuyor

Konsolun rahatlığı bambaşka hocam, yıllar boyunca kendim PC'de topladım konsolda kullandım. En son dün 7212B son sürüm kasa PS4 Pro aldım. Daha rahat ve sorunsuz.

Konsolun rahatlığı bambaşka hocam, yıllar boyunca kendim PC'de topladım konsolda kullandım. En son dün 7212B son sürüm kasa PS4 Pro aldım. Daha rahat ve sorunsuz.
Tabi öyle yıllarca konsol kullandım ve biliyorum anlatmak istediğini de pc için bir yardım bekliyorum bakalım çıkacak mı anlayan sorunu çözebilen biri

Oyunda görülüyor ancak sol analop bir kol hareket padleri ise bir kol olarak görünüyor 😂

Kablosuz bağlama kablo ile bağla eğer sorun devam ediyorsa DS4universal mıydı neydi öyle bir program ile çözülür diyenler vardı.

Yaptım hocam her türlü şeyi denedim sildim format attım
Biraz sonra diye bir uyarı vermiş aslında bi yarım saat sonra tekrar deneseydin format atmadan.

Kablosuz bağlama kablo ile bağla eğer sorun devam ediyorsa DS4universal mıydı neydi öyle bir program ile çözülür diyenler vardı.
Bakalım birde onu deneyelim x360ce ile getirdim bir yere kadar bu sorunlarla karşılaştım işte

Epic'den FC 24 aldım 3 gündür bloglardaki YouTube'deki tüm çözümleri yapmama rağmen bir türlü oyuna giremiyorum. Şu hatayı alıyorum yardım edin.
Youtubeda çözümlü video var oyunun steama kaydolması gerekiyor

Tabii öyle yıllarca konsol kullandım ve biliyorum anlatmak istediğini de PC için bir yardım bekliyorum bakalım çıkacak mı anlayan sorunu çözebilen biri

Bir de bakar mısın bu oyun için arkadaşlar yok Frisby kol bilmem ne tavsiye ediyorlar yok ekstra program kurulacak vs. nedir bu işkence vallahi.

Oyunu Epic'ten ve EA gamestin sil sonra (eğer ki başka oyunun yoksa) iki uygulamayı da sil ve bilgisayarıan CCleaner indirip kayıt defterini arat tüm sorunlar çözülene kadar devam et sorun çıkmayınca PC'yi yeniden başlat bir de öyle dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı