Epomaker TH80 Pro vs ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe

Rawexy

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, 2250 TL'ye TH80 Pro mu almalıyım yoksa, ASUS ROG Deluxe NX klavyeyi mi almalıyım? (ASUS klavye promosyonlu kampanyadan dolayı 1489 TL'ye denk geliyor) Aralarındaki fiyat farkına rağmen th 80 pro almak mantıklı mı? Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

1680421847344.png
ekran-goeruentuesue-2023-04-01-150055-png.1722918

Son düzenleme:
Ben de yaklaşık iki aydır yine aynı gateron pro yellow switchli modelini kullanıyorum. İlk defa mekanik klavye alacağım için epey bir araştırma yapmıştım ve buna karar vermiştim. O kadar memnunum ki anlatamam. Switchler, pbt keycapslerin parmak uçlarımda yarattığı his hepsi gerçekten çok iyi. Oyun oynarken genelde kablolu olarak kullanıyorum fakat 2.4 ghz wireless ile online oyunlarda da denedim hiçbir gecikme sorunuyla karşılaşmadım. İş hayatımda da günde onlarca mail atıyorum ve bu klavye ile yazmayı daha çok sevdim.

Ben de yaklaşık iki aydır yine aynı Gateron Pro yellow Switch'li modelini kullanıyorum. İlk defa mekanik klavye alacağım için epey bir araştırma yapmıştım ve buna karar vermiştim. O kadar memnunum ki anlatamam. Switch'ler, PBT keycapslerin parmak uçlarımda yarattığı his hepsi gerçekten çok iyi. Oyun oynarken genelde kablolu olarak kullanıyorum fakat 2.4 GHz Wireless ile Online oyunlarda da denedim hiçbir gecikme sorunuyla karşılaşmadım. İş hayatımda da günde onlarca mail atıyorum ve bu klavye ile yazmayı daha çok sevdim.

Doğrudur hocam. Fakat ben farklı bir model aldım. Aldığım klavye Blitzwolf BW-KB3. Bunda da Gateron Pro yellow var.

Yeni konular

Geri
Yukarı